October 23, 2021


Ekran Kartı Bilgilerini Öğrenmeye Yardımcı GPU İzleme Programı

GPU Shark, Windows sistemine ait GeForce veya Radeon ekran kartının doğru çalışıp çalışmadığını görmek, ekran kartı bilgilerini öğrenmeye yardımcı olabilecek ücretsiz GPU izleme programı. Program tüm ekran kartlarını tek bir arayüzde görüntülemeyi sağlamaktadır.

Program basit ve sezgisel bir arayüze sahiptir. Programı ücretsiz olarak indirin ve çalıştırın. Bilgisayarınızdaki ekran kartını otomatik olarak algılar ve ekran kartına ait tüm detayları görüntüler. Kullanımı çok kolay bir programdır, uzman olmanıza gerek yoktur.

GPU Shark, ekran kartlarına ait grafik kartı adını ve sıcaklığı gibi donanım bilgilerini basitleştirilmiş bir modda görüntüler. Bunun yanı sıra, ekran kartı ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız, ekran kartı ve sürücüsü, GPU, BIOS, TDP, bellek boyutu, cihaz kimliği ve diğerleri hakkında kapsamlı istatistikler sunan ayrıntılı moda geçme imkanı sağlar.

Daha öncede söylediğimiz gibi programı kullanmak için herhangi bir bilgi birikimine ve deneyime gerek yoktur. Herhangi bir yapılandırma ayarı yapma yoktur. Hiçbir ayarlama yapmadan ekran kartını izlemek isteyenler için ideal bir uygulamadır. Sisteme ait sadece ekran kartı bilgilerini görüntülemeyi sağlamaktadır, diğer donanım bilgilerini öğrenmenin mümkün olmadığını hatırlatmak isteriz.

Yaptığımız testlerde GPU Shark kurulum yapmadan 3 saniye içerisinde ekran kartı bilgilerini görüntüledi. İlk bakışta basit modda bilgiler sunar. View > Detailed mode seçeneği ile ilgili ekran kartı ile ilgili daha detaylı bilgi görüntüleyebilirsiniz.

GPU Shark bilgileri

Boyut: 537 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"GPU Shark İndir – Ekran Kartı Bilgilerini Öğrenmeye Yardımcı GPU İzleme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status