March 26, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Google Web Tasarım Programı

Google Web Designer; ilgi çekici, interaktif HTML5 tabanlı web tasarım ve herhangi bir cihaz üzerinde çalıştırabileceğiniz hareketli grafikler oluşturmanızı sağlayan ücretsiz ve Türkçe web tasarım programı.

Oluşturduğunuz her şeye, herhangi bir ekrandan erişebilirsiniz – masaüstü, tablet veya mobil uyumluluk sorunları olmadan erişim sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

HTML5 ve CSS3 desteği ile muhteşem görsel deneyimler yaratıyor. Tam tasarım paketi kolayca herhangi bir vizyonu hayata getirmeyi sağlar.

İki animasyon modu: Hızlı modunda, sahne animasyonları oluşturmak. Gelişmiş modda, kolayca yığın içindeki elemanların yerini değiştirme, katmanları kullanarak tek tek öğeler ile animasyon yapma.

google web designer

Full 3D geliştirme ortamı: CSS3 gücünü ve bir dizi araçları kullanarak 3D içerik yaratmak ve işlemek. 3D dönüşümler ve yazar olarak çeviri görselleştirme, herhangi bir eksen boyunca nesneleri ve 2D tasarımları döndürün.

Tasarım görünümü ve kod görünümü: Yazdığınız kod değişikliklerini anında görebilirsiniz. Çalışırken tasarım görünümü ve kod görünümü arasında geçiş yapabilir, ileri geri yapabilirsiniz.

Çizim araçları: Tasarımlarınızı yeni HTML etiketleri oluşturmak için, sadece Etiket aracı ile çizin.

Google Web Designer programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 767 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Google Web Designer Türkçe İndir (1.0.0.924 Beta)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status