Android İçin Google Play Store

Google Play Store indir androidÖnceki adı Android Market ile Google Play Store uygulamasını Android mobil cihazınıza yükleyebilirsiniz. Android telefon ve Android Tablet mobil cihazınıza, uygulama, oyun ve multimedya içerikleri (ebook, müzik, wallpaper vs) ücretsiz indirmek veya satın almak için olması gereken bir uygulamadır.

Google Play Store ile milyonlarca uygulama ve oyun sizi bekliyor. Google Play Store satın aldığınız Androşd telefon veya Android Tablet üzerinde geliyor zaten. Herhangi bir nedenden dolayı Google Play Store silinmiş veya silmek zorunda kaldıysanız buradan kolayca indirebilirsiniz.

Google Play Store arayüzü sürekli güncelleniyor ve kullanıcılar için kolay bir kullanım sunmayı hedeflemektedir. En çok satanlar, en çok indirilen ücretsiz uygulama ve oyunlar, Kitaplar vs ulaşmanız çok kolay olacaktır.

Android telefona veya Android tablete uygulama, oyun veya kitap indirmek için Android mobil cihazdan Google Play Store’u açıp yükleme yapmanız gerekmektedir.

Google Play Store Android Mobil Cihaza Nasıl Yüklenir?

Google Play Store uygulaması APK olarak sunulmaktadır. Buradan indireceğiniz APK dosyasını kurmak için Android telefon veya Android tablet üzerinde Ayarlar > Uygulamalar bölümündeki Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğinin aktif olması gerekir. Eğer aktif değilse aktifleştirin ve kurulumu yapın.

Google Play Store Uygulama Bilgileri

Sürüm: Google Play Store 4.6.16

Fiyat: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Boyutu: 6.2 MB

Gerekli Sürüm: Android 2.2 ve üzeri

Üretici: Google

Güncelleme: 06.11.2013

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Google Play Store İndir (Android)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status