March 23, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Portable, USB İçin Dosya Senkronizasyon Programı

Otomatik olarak Mac için GoodSync2Go fotoğrafları, mali belgeleri, MP3’leri ve masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, harici sürücüler, FTP, WebDAV ve Amazon S3 sunucu arasında tüm diğer büyük dosyaları senkronize etmeyi ve yedeklemeyi sağlar.

GoodSync2Go USB flash sürücü veya taşınabilir sabit disk gibi herhangi bir taşınabilir aygıt üzerinde doğrudan çalıştırabilirsiniz. GoodSync2Go tüm büyük dosyaları USB tam veri taşınabilirliği veren senkronize programıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kolayca bir USB flash veya başka bir taşınabilir disk kullanarak iki veya daha fazla bağlı olmayan bilgisayarlar arasında senkronize etmek için GoodSync2Go kullanabilirsiniz.

GoodSync2Go programı Mac OSX 10.5/10.6/10.7 (Intel) işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

GoodSync, masaüstü bilgisayarları, dizüstü bilgisayarları ve harici sürücüler arasında otomatik olarak eşleştirme yapan bir dosya senkronizasyon ve dosya yedekleme yazılımıdır.

  • Asla E-postalarınız, Fotoğraflarınız, MP3′leriniz, vb. kaybolmaz…

GoodSync, e-posta, bağlantı, fotoğraf, iTunes, MP3 ve diğer önemli dosyalarınızı kıyaslamak, senkronize etmek ve yedeklemek için kullanımı oldukça kolay bir arayüz ile sağlam bir güvenilirliği birleştirir.

  • Çoklu Cihazlara Otomatik Olarak Eşleştirir veya Yedekler

Bir ağ veya İnternet üzerinden masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, sunucu ve harici sürücüler arasında önemli dosyalarınızı otomatik olarak senkronize eder ve yedekler. Yenilikçi bir senkronizasyon algoritması kullanmak — GoodSync, söz konusu senkronizasyon olduğunda, rakiplerinin ötesindedir.

  • Kolay ve Otomatik

Tek bir tıklamayla dosyalarınızı güncel tutun, bilgi karışıklığını eleyin ve en önemlisi, mali belgelerinizin, iş dosyalarınızın, e-postalarınızın, bağlantılarınızın, fotoğraflarınızın, iTune’lerinizin, MP3′lerinizin ve diğer verilerinizin senkronize edildiğini ve yedeklendiğini bilerek, gönül rahatlığının tadını çıkarmaya başlayın..

Boyutu: 19,1 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"GoodSync2Go 9.3.6.4 Türkçe İndir – MAC" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status