March 30, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Dosya Senkronizasyon/Yedekleme Programı

GoodSync, dosya senkronizasyon ve yedekleme programının yeni sürümü GoodSync 9.6.1.1 yayınlandı.

GoodSync, RoboForm’un yapımcıları olan Siber Systems’ten, oldukça yüksek güvenilirlikli ve kullanımı kolay ürünler serisindeki en yeni yazılımdır. Program, Masaüstü bilgisayarları, dizüstü bilgisayarları, sunucular ve harici sürücüler arasında e-postaları, fotoğrafları, mali belgeleri, MP3′leri ve masaüstündeki tüm diğer önemli dosyaları otomatik olarak senkronize eder ve yedekler.

Sponsorlu Bağlantılar

Asla E-postalarınız, Fotoğraflarınız, MP3’leriniz, vb. kaybolmaz…

GoodSync, e-posta, bağlantı, fotoğraf, iTunes, MP3 ve diğer önemli dosyalarınızı kıyaslamak, senkronize etmek ve yedeklemek için kullanımı oldukça kolay bir arayüz ile sağlam bir güvenilirliği birleştirir.

goodsync

Çoklu Cihazlara Otomatik Olarak Eşleştirir veya Yedekler

Bir ağ veya İnternet üzerinden masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, sunucu ve harici sürücüler arasında önemli dosyalarınızı otomatik olarak senkronize eder ve yedekler. Yenilikçi bir senkronizasyon algoritması kullanmak — GoodSync, söz konusu senkronizasyon olduğunda, rakiplerinin ötesindedir.

Kolay ve Otomatik

Tek bir tıklamayla dosyalarınızı güncel tutun, bilgi karışıklığını eleyin ve en önemlisi, mali belgelerinizin, iş dosyalarınızın, e-postalarınızın, bağlantılarınızın, fotoğraflarınızın, iTune’lerinizin, MP3’lerinizin ve diğer verilerinizin senkronize edildiğini ve yedeklendiğini bilerek, gönül rahatlığının tadını çıkarmaya başlayın..

GoodSync dosya eşitleme programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 18.25 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"GoodSync Türkçe İndir (9.6.2.5)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status