February 22, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

MAC İçin Dosya Senrkronizasyon Programı

MAC için GoodSync fotoğrafları, mali belgeleri, MP3’leri ve masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, harici sürücüler, FTP, WebDAV ve Amazon S3 sunucu arasında tüm diğer büyük dosyaları otomatik eşitleme ve yedekleme sağlayan ücretsiz bir program.

GoodSync programı Mac OSX 10.5/10.6/10.7 (Intel) işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Sponsorlu Bağlantılar

GoodSync, masaüstü bilgisayarları, dizüstü bilgisayarları ve harici sürücüler arasında otomatik olarak eşleştirme yapan bir dosya senkronizasyon ve dosya yedekleme yazılımıdır.

  • Asla E-postalarınız, Fotoğraflarınız, MP3′leriniz, vb. kaybolmaz…

GoodSync, e-posta, bağlantı, fotoğraf, iTunes, MP3 ve diğer önemli dosyalarınızı kıyaslamak, senkronize etmek ve yedeklemek için kullanımı oldukça kolay bir arayüz ile sağlam bir güvenilirliği birleştirir.

  • Çoklu Cihazlara Otomatik Olarak Eşleştirir veya Yedekler

Bir ağ veya İnternet üzerinden masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, sunucu ve harici sürücüler arasında önemli dosyalarınızı otomatik olarak senkronize eder ve yedekler. Yenilikçi bir senkronizasyon algoritması kullanmak — GoodSync, söz konusu senkronizasyon olduğunda, rakiplerinin ötesindedir.

  • Kolay ve Otomatik

Tek bir tıklamayla dosyalarınızı güncel tutun, bilgi karışıklığını eleyin ve en önemlisi, mali belgelerinizin, iş dosyalarınızın, e-postalarınızın, bağlantılarınızın, fotoğraflarınızın, iTune’lerinizin, MP3′lerinizin ve diğer verilerinizin senkronize edildiğini ve yedeklendiğini bilerek, gönül rahatlığının tadını çıkarmaya başlayın..

GoodSync Portable Sürümü: GoodSync2Go İndir (USB için)

Boyutu: 21 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"GoodSync 3.7.0 Türkçe İndir – MAC" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status