GOM Tray: GOM Remote programının bilgisayarda çalışmasını sağlayan ücretsiz program.

GOM Remote programını bilgisayarda çalıştırmak için GOM Tray programının bilgisayarda yüklü olması gerekir. GOM Remote programı uzaktan GOM programları kontrol etmek için tasarlanmış ücretsiz bir uygulamadır.

GOM Remote, GOM Media Player, GOM Audio ve PowerPoint programı Android, iPhone ve iPad mobil cihazlar üzerinden uzaktan kontrol etmeyi sağlamak için tasarlanmış ücretsiz bir uygulamadır.

GOM Tray indir-gom remote calistirma programi

Yatağınıza uzandınız veya koltuğa oturdunuz, bilgisayarda film ya da müzik dinliyorsunuz, ileriye sarmak veya başka müzik dinlemek veya başka bir film izlemek için yerinden kalkmanıza gerek kalmayacak. GOM Remote uygulamasını Android telefona veya iPhone / iPad mobil cihazlara yükleyin. Android, iPhone, iPad mobil cihazlardan GOM Media Player, GOM Audio ve PowerPoint programları uzaktan kontrol edebilirsiniz. Uzaktan kontrol derken neler yapabilirsiniz;

GOM Remote uygulaması ile neler yapabilirsiniz; GOM Media Player, GOM Audio ve PowerPoint programları başlatabilirsiniz. GOM Media Player ve GOM Audio için oynatma / durdurma / duraklatma / FFW / RWD / ses seviyesi ayarlama / sessiz yapma / sonraki dosya / önceki dosya gibi temel oynatma kısayolları kullanmayı sağlar.

EasyBrowser, kolay tarayıcı aracılığıyla, GOM Media Player ve GOM Audio’da dosya açma ve tarama yapabilirsiniz. GOM Media Player çalma hızı, en boy oranı, altyazı geçişleri açma/kapama, altyazı boyunu değiştirme gibi kontroller yapmanızı sağlar.

Sürüm: GOM Tray 1.2.2

Boyutu: 986 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Ücretici: Gretech Corp.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"GOM Tray: PC’de GOM Remote Çalıştırmak İçin Gerekli Program" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status