GOM Remote: iPhone / iPad İle GOM Player Uzaktan Kontrol Programı

GOM Remote, iPhone, iPad mobil cihazları kablosuz olarak bilgisayara bağlanmasını sağlayan ve ayrıca uzaktan GOM Media PlayerGOM Audio ve PowerPoint programlarını kontrol etmenizi sağlayan tamamen ücretsiz bir uygulamadır.

GOM Remote, GOM uzaktan kontrol etmek için tasarlanmış güzel bir uygulama. GOM Remote programının Android sürümünü buradan indirebilirsiniz.

GOM Remote bağlantınızın güvenli olmasını sağlar GOM Tray uygulaması aracılığıyla bilgisayarınıza bağlanan ve sadece tek bir cihaz bir anda bağlı olabilir.

GOM Remote indir-iphone gom player uzaktan kontrol etme programi

Önemli: GOM Remote programını kullanabilmek için bilgisayarınızda GOM Tray programının yüklü olması gerekir.

GOM Remote uygulaması ile neler yapabilirsiniz; GOM Media Player, GOM Audio ve PowerPoint programları başlatabilirsiniz. GOM Media Player ve GOM Audio için oynatma / durdurma / duraklatma / FFW / RWD / ses seviyesi ayarlama / sessiz yapma / sonraki dosya / önceki dosya gibi temel oynatma kısayolları kullanmayı sağlar.

EasyBrowser, kolay tarayıcı aracılığıyla, GOM Media Player ve GOM Audio’da dosya açma ve tarama yapabilirsiniz. GOM Media Player çalma hızı, en boy oranı, altyazı geçişleri açma/kapama, altyazı boyunu değiştirme gibi kontroller yapmanızı sağlar.

GOM Remote indir-iphone-ipad gom player uzaktan kontrol etme programi

PowerPoint slaytları arasında ileri/geri hareket, slayt başlatma veya durdurma yapabilirsiniz. Dokunmatik ekran ile fare imlecini kontrol edebilirsiniz. Intel WiDi ve çoklu ekran desteği sunuyor.

GOM Remote Uygulama Bilgileri

Fiyat: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Boyutu: 20.4 MB

Güncellenme: 16 Temmuz 2013

Gerekli sürüm: iOS 4.3 ve üzeri

Mevcut sürüm: 1.2.2

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"GOM Remote: iPhone / iPad İle GOM Player Uzaktan Kontrol Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status