Sponsorlu Bağlantılar

GOM Player Ücretsiz programı Microsoft Windows 98SE, Me, 2000, XP, 2003, Vista veya Windows 7 ile uyumlu çalışır ve harika özelliklere sahip bir çoklu ortam video oynatma,video çalma,video yürütme programı. Bir çoklu ortam oynatıcısında aradığınız hemen her özellik GOM Player’da var. Ayrıca her özelliğini ayrıntılı bir şekilde kendinize göre ayarlayabiliyorsunuz.GOM Player 2010 Son Sürümü

Gömülü codec sistemi sayesinde AVI, MPEG, DivX, XviD, AC3, OGG, MP4 gibi popüler dosya formatlarını doğrudan oynatabiliyor. Yani ekstra codec paketleri kurmanıza gerek kalmıyor. Program ayrıca patentli teknolojisi sayesinde bozuk olan veya o an indirmekte olduğunuz ve henüz tamamlanmamış olan AVI dosyalarını oynatabiliyor.

GOM Player Özellikleri:

 • Sizi teker teker codec kurma uğraşından kurtarır. GOM Player farklı bir codec dosyasına ihtiyaç olduğunda size nereden indirebileceğinizi gösterir
 • Henüz bitmemiş veya bozuk avi dosyalarını da oynatabilir
 • Çok gelişmiş bir film altyazı desteği sunar
 • Ekran görüntüsü yakalama, m3u, pls, asx gibi oynatma listelerini destekleme gibi ek özellikleri de barındırmaktadır.
 • Kişisel olarak en sevdiğim özelliği ise kablosuz farem ile kolaylıkla yönetebilmem.

GOM Player Kullanım Avantajları:

Codec Bulucu

GOM Player, böylece en videolar için ayrı codec yüklemeniz gerekmez (XviD, DivX, FLV1, AC3, OGG, MP4, H263 ve daha fazlası) birçok codec bileşenleri içerir. Ayrı bir codec gerektiren bu videoları için, GOM Player bir bulacak ve nereye codec açık kaynak sürümünü indirmek için bir yer sizi yönlendirir. Bu şekilde, sistem gereksiz codec şaşırıp kalmış ile almazsınız.

Play Broken AVI Files (Patented)

Eğer kütüğü, ya da kırık eğer dosya tamamen indirilmiş değildir AVI dosyaları oynatılamaz. Çünkü dizin dosyasının sonunda bulunan olmasıdır. GOM Player patentli teknolojisi kullanıcıları kırık indeksler veya dosyaları görüntülemek için hala karşıdan yüklenirken sağlar.

Güçlü Altyazı Desteği

GOM Player IDX () ile SMI, SRT, RT, SUB altyazı dosyalarını destekliyor. Sen marjı, konumu, boyutu belirtebilirsiniz, çözünürlüğü, yazı tipi ve diğerleri. Ayrıca gölge, altyazı dosyaları görüntülemek ASF, karaoke altyazı modunu etkinleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir uyumsuzluk’s Hatta alt yazı ve video senkronize edebilirsiniz.

Convenient Playlist

Eğer bir video dosyasını çalıştırın zaten dizinde benzer bir adla bir dosya, otomatik olarak listesine eklenir. GOM Player M3U, PLS, ASX ve ayrıca bulunabilir ve bu parçasını yanı farklı medya biçimlerini düzenlemek gibi benzer bir parçasını biçimi vardır. Yaratmak kolaydır ve GOM Player ile kendi multimedya parçasını düzenleyin.

Farklı Medya Destek Türleri

AVI, MPG, MPEG ve DAT, GOM Player gibi de (WMV, ASF, ASX) Windows Media formatında akışı destekleyen farklı medya formatı ile birlikte. Ayrıca, DVD izleyebilirsiniz kaliteli videoları 5.1 kanal ses çıkışı ile.
Ekran Yakalama

Ekran görüntüsü size GOM Player Videyonuz ‘den doğrudan bir ekran görüntüsü almasına izin veriyor. Burst Çekim özelliği kullanarak, en fazla 999 çekim sürekli ekran görüntülerini alabilir.

GOM Player Önemli Güncellemeleri:

 • Güvenlik yamaları (zayıflıklar bir logo dosyası indirirken Çözme ve harici dosyaları infaz)
 • Belirli bir Renderer sabit, metin hata grafik kartı Intel çip seti kullanarak.
 • Hata fixed; SRT altyazılar ve atanan kod arasında eşleşmeyebilir sorun sayfası
 • Ne zaman SRT altyazılar senkron tasarrufu, bu SMI değiştirildi olacaktır.
 • Problem fixed; bazı MOV dosyaları codec bulmak.
 • Hata sabit; zaman dosya ele tutarak OGG, MKV dosyası çalmaya bitirdikten sonra.
 • Hata sabit;, bir imbedded kaynak filtre tarafından MP4 oynarken, bazı MP3 ses akışı hakkında sorun tanır.
 • Geliştirilmesi OGG dosya indirme işlevi.
 • Hasarlı FLV dosyası fonksiyonlu geliştirilmesi.
 • Yerel MKV dosya işlevi geliştirilmesi.

Not: GOMPlayer Türkçe Yama

6.56 Mb

İngilizce

Ücretsiz

Download: GOM Player 2.1.24.5013 Türkçe İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Nasıl Buldular?

gom player indir gezginler türkçe, gom player türkçe indir gezginler, gom player gezginler, gom player indir gezginler, gom player türkçe gezginler, türkçe gom player indir gezginler, mkv player gezginler, gezginler gom player türkçe indir, gom player türkçe yama indir gezginler, gom player son sürüm gezginler

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

 • 10 Nisan 2011

  ççokç güzel program.

"GOM Player 2.1.24.5013 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status site stats