December 3, 2016


Sponsorlu Bağlantılar

Glary Utilities: Ücretsiz ve Türkçe PC hızlandırma ve internet hızlandırma programı.

Glary Utilities Free kayıt defteri ve disk temizleme, gizlilik koruma, performans hızlandırıcı ve şaşırtıcı çok fonksiyonlu araçları ile ücretsiz ve Türkçe bir yazılımdır. İnternet hızını optimize etme, gizli dosyaları koruma ve maksimum performansı korur. Glary Utilities Free bilgisayarınızı korumak, hızlandırmak, tamir etmek için birçok güçlü ve kolay kullanımlı araç içeren ücretsiz bir yazılım. Size ortak sistem çöp dosyalarını temizleme, geçersiz kayıt girdilerinizi kaldırma veya düzenleme ve web gezintilerinizin izlerini yok etme olanağı sağlayan bu ücretsiz araç ile sistem performansınızı hızlı ve basit bir şekilde arttırabilirsiniz.

Tarayıcı eklentilerinizi düzenlemenize ve yönetmenize de olanak sağlayan Glary Utilities programı ile diskinizdeki boş alanın analizini yapabilir, aynı ve benzer dosyaları bularak daha fazla boş alan yaratabilirsiniz. Aynı zamanda sisteminizde yüklü olan programlara ait kabuk uzantılarını görebilir ve düzenleyebilir, önemli dosyalarınızı şifreleyerek izinsiz ulaşım ve kullanımı engelleyebilir, büyük dosyaları düzenlenebilir küçük dosyalara ayırarak daha sonra birleştirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

İçerisinde onlarca önemli araç barındıran Glary Utilities sistem programı belleğinizi optimize etme, başlangıçtaki programları düzenleyebilme, bozuk kısayolları tamir etme veya kaldırma, güvenli dosya kaldırma ve boş klasör bulma gibi özellikler de bulunduruyor.

glary-utilities-pc-internet-hizlandirma

Glary Utilities  Bilgileri

Son Sürüm: Glary Utilities 5.4.0.11

Boyutu: 11.90 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: GlarySoft Inc

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Glary Utilities 5.4.0.11 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status site stats