Gizli Dosyaları/Klasörleri Görünür Yapma Programı

Bilgisayarımda gizlediğim dosyaları görünür yapmak istiyorum? Bilgisayarınızdaki tüm gizli dosyaları görünür yapmak mı istiyorsunuz?

Sizinle paylaşacağım bu ücretsiz program, bilgisayardaki tüm gizli dosyaları görünür yapmaya yardımcı olacak.

Hidden File Finder; bilgisayarınızda tarama yaparak tüm gizli dosyaları/klasörleri bulur ve bulduktan sonra toplu olarak görünür yapmanıza da yardımcı oluyor.

Bilgisayarınızdaki karmaşıklıktan gizli dosyaları bulmak veya görünür yapmak gerçekten çok zaman alabilir. Hele bu gizli dosyalar çok fazla ile görünür yapmak epey zaman alır.

Hidden File Finder ücretsiz program sayesinde gizli dosyaları bulma, gizli dosyaları gösterme, gizli dosyaları görünür yapma sorunlarınız için kullanabilirsiniz.

Gizli dosyaları nasıl görünür yaparım diyorsanız, listeden bir program üzerine sağ tıklayın ve Unhide seçeneğine tıklayın. Gizli dosya görünür olacaktır. Sadece tek bir dosya veya klasör için değil, tüm dosya veya klasörleri seçebilir, tek bir tıklama ile görünür yapabilirsiniz.

HiddenFileFinder Scanning for Hidden Streams

Bulunan Gizli dosyalardan birini veya tümünü seçin ve sadece bir tıklama ile görünür yapabilirsiniz. Başarısız olanlar sarı arka planında gösterilir ve başarılı olanlar yeşil renkli gösterilir.

Hidden File Finder programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 32 Bit/64 Bit ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 2.09 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Gizli Dosyaları Gösterme Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status