Geri dönüşümü olmadan, güvenli ve kalıcı dosya silmek için ücretsiz program.

Bilgisayardan dosya silmek için en basit yol, sağ tıklayıp sil demek veya dosyayı doğrudan geri dönüşüm kutusuna bırakmaktır. Böyle dosya silme işlemi yaptığınız zaman, sildiğiniz dosyalar uzman kişiler tarafından tekrar geri getirilebilir. Önemli veya kişisel bilgilerinizin olduğu bir dosyanın geri getirilmesini istemezsiniz. Bu nedenle güvenli bir şekilde dosyanın silmek istersiniz.

Geri dönüşümü olmadan, kalıcı bir dosya silmek için yardımcı olacak ücretsiz bir programı sizlerle paylaşmak istiyorum. Free File Wiper kolay kullanımlı ücretsiz bir güvenli dosya silme programıdır.

Free File Wiper programı ile sağ tıklama menüsüne entegre olarak hızlı bir şekilde dosya silme işlemi yapabilirsiniz. Bir dosyayı silmek istiyorsanız, dosya üzerine sağ tıklayın ve Send to / Free File Wiper seçeneğini seçin. Sürükleyip geri dönüşüm kutusuna bırakarak aynı şekilde silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ama bu şekilde sildiğiniz zaman dosyaları geri getirmek mümkündür. Bu program sayesinde artık silinen dosyaları geri gelmez.

Free File Wiper programı ile sileceğiniz dosyaları artık geri getirmek mümkün değildir. Dosyalar geri dönüşümsüz silinir ve asla geri alınmaz. 4 farklı silme yöntemi sunuyor. Ayrıca dosyaları program simgesi üzerine bırakarak da silebilirsiniz.

Free File Wiper indir-guvenli dosya silme programi

Free File Wiper programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumludur.

Boyutu: 140 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Geri Dönüşümsüz Kalıcı Dosya Silme Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status