Gamepad Oyun Konsolu İle Medya Merkezi Kontrol Programı

Bilgisayarda oyun oynamak için Gamepad veya Joystick oyun kollarına ihtiyaç duyarız. Fare olmadan bilgisayarı kontrol etmek için pek çok program mevcuttur.

MCEJOY programıda bunlardan birisi. MCEJOY; Gamepad veya Joystick oyun konsolları ile Windows Media Center kontrol etmeyi sağlayan ücretsiz bir programdır.

MCEJOY programı medya merkezi için tam kontrol sağlıyor. Medya merkezinde yapacağınız her şeyi Gamepad veya Joystick oyun kolları ile yapabileceksiniz.

MCEJOY programı nasıl kullanılır diye düşünebilirsiniz. Kullanım çok basittir. Tek yapmanız gereken aşağıdaki indirme bağlantımızdan programı indirip kurun. Kurduktan sonra Gamepad veya Joystick oyun kollarını bilgisayara takın. Bilgisayara taktığınız an bağlanan cihazlar otomatik olarak algılanır ve görev çubuğunda simgesini görebilirsiniz.

Gamepad veya Joystick düğmelerini dilediğiniz şekilde yapılandırabilirsiniz. Bir düğmesini medya merkezini açmak için, veya kapatmak için veya ses açmak için veya ses kapatmak için vs vs istediğiniz şekilde düğmeleri ayarlayabilirsiniz.

MCEJoy

MCEJOY ücretsiz programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 434 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • 8 Ocak 2016

    eliyev huseyin

"Gamepad Oyun Konsolu İle Media Center Kontrol Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status