February 23, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Oyun performansını artırma programı

Oyun oynarken bilgisayarınızın yavaşlamasından nefret ediyorsunuz dimi? Oyun oynarken bilgisayarın yavaşlaması gerçekten çok sinir bozucu oluyor. Oyun oynarken her hangi bir kesinti yaşamamak için çoğu şey denemişsinizdir. Ama şimdi oyunlarda ki bu sorunlarınızı gidermek için çok kaliteli bir program var.

GameGain programını yükleyin ve PC oyunlarını mümkün olan en yüksek ayarlar ile daha hızlı oynayın. GameGain ile anında oyunların daha hızlı çalışması ve daha düzgün çalması için, bilgisayarınızın performansını artırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

GameGain anında bilgisayarınızın performansını artırır. Yüksek donanım gereksinimleri uygun bir oyun deneyimi gerektiren son PC oyunları pek çok ile, bilgisayarınızın performansını optimize etmek için önemlidir. Windows birçok günlük görevler için kullanılan genel bir işletim sistemi değil, oyun performansı için optimize edilmemiştir. GameGain programı yardımıyla bir kaç fare tıklaması ile oyun performansınızı artırın.

Program Özellikleri;

  • En yeni oyunları en yüksek grafik ayarları ile daha hızlı çalışmasını sağlamak için bilgisayarınızda donanımını optimize eder.
  • Oyun çok daha düzgün oynamak ve bu oyunları zevk artırmak için izin görüntülenir saniye başına düşen frame artırın.
  • Derin sistem çözümleyicisi ve performansını etkileyen bilgisayar ile herhangi bir potansiyel sorunları bulabilir ve onarım girişimleri tanılama özelliği vardır.
  • Yazılım sürekli güncellemeleri, sistem yeteneğine sahip iyileştirmelerinden yararlanmak için yeni performans ayarları eklemenize izin verin.

Boyutu: 2.84 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"GameGain İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status