February 24, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

FreeRIP İndir:  Track Şarkıları Mp3’e Çevirme Programı

FreeRip ücretsiz mp3 dönüştürücü, mp3 e çevirme programı.

FreeRIP, ses dönüştürmeye (mp3 converter) yardımcı ücretsiz Türkçe Windows programı. CD, MP3, OGG, FLAC, WAV ve WMA ses formatlarını dönüştürmeye yardımcı olur. Aynı zamanda bir MP3 dönüştürücü, MP3, WAV, FLAC, WAV, OGG, MP3, WMA, MP3 dönüştürebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

FreeRIP  Windows 8, Windows 7/XP/Vista işletim sistemleri ile uyumlu çalışır. FreeRIP Türkçe dil desteği ile kolay kullanım sunuyor.

FreeRIP, MP3 dosyası ve görüntüleri, videoları, bilgileri ve şarkı sözlerini bulmanıza yardımcı olmak için bir arama menü kısayolu için birden fazla CD parçalarını ripleme yeteneğine sahiptir. FreeRIP sezgisel bir kullanıcı arayüzü vardır; büyük simgeler ve iki parça, parçaları listeler ve ikinci kısmında her parça hakkında spesifik bilgi veren ilk bölünmüş bir ana penceresinde bir araç çubuğu vardır.

track mp3 çevirme programı gezginler, track şarkıları mp3 e çevirme programı gezginler, track to mp3 converter gezginler, track mp3 çevirme gezginler, track cd yi mp3 e çevirme programı gezginler, track to mp3 gezginler, mp3 track converter gezginler, track mp3 converter gezginler, mp3 track çevirme gezginler, track mp3 çevirici gezginler

CD to MP3 Converter:

FreeRIP seçilen CD parçaları “rip” ve sabit diskinize MP3, WAV, WMA, Ogg Vorbis veya Flac dosyalarını dönüştürür.

FreeRIP  yüksek kaliteli bir CD to MP3 Converter: sıkıştırma parametreleri sağlar. FreeRIP MP3 kodlayıcı varsayılan ayarları bırakın ve büyük sıkıştırma oranı ile yüksek kaliteli MP3 dosyası hazırlayın.

Boyutu: 3.16 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"FreeRip Türkçe İndir (4.5.0)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status