March 30, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Freemake Video Converter: Ücretsiz Video Dönüştürücü

Freemake Video Converter programının yeni sürümü.

Bir çok ücretsiz video dönüştürme programı mevcuttur. Freemake Video Converter programı diğerlerinden farklı olarak mobil cihazlara uygun video dönüşümleri de sağlıyor. Hem kullanışlı hem de ücretsiz olması popüler video dönüştürme programları arasında yer almasını sağlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Freemake Video Converter ücretsiz, bedava bir video dönüştürücü ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmış temel video editörüdür. Video dönüştürme için artı olarak, uygulama ses dosyaları, DVD’ler ve fotoğraflar için dönüşüm sunmaktadır.

Freemake Video Converter sürümü Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8 32 bit-64 bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Freemake Video Converter, AVI, WMV, MP4 (iPhone, iPod, iPad, PSP, Xbox), 3GP, rip DVD yazdırma ve video dönüştürme, fotoğraf slayt gösterisi ve müzik oluşturmak, kesme, birleştirme ve video, fotoğraf ve video sitelerine MP3 yüklemenizi sağlar . Ayrıca, Freemake Video Converter son zamanlarda birçok kez dönüşüm sürecini hızlandırmak için CUDA teknolojisi entegre edilmiştir. Böylece, AVI videolar, birkaç saat yerine bir kaç dakika içinde iPod, iPhone, PSP, ve Android cihazlara uygun olacak şekilde dönüştürülebilir.

Freemake Video Converter Özellikleri 

Freemake ücretsiz video dönüştürücü Facebook, Vimeo, Dailymotion, LiveLeak ve 50 daha fazla siteden doğrudan URL CopyPaste yoluyla videoları alır ve herhangi bir format veya uygun cihaz için dönüştürme yapar.

Sayısız Giriş Formatları

DVD video, kamlar (avi, mpg, tod, mov, dv, rm), cep (3gp, 3g2), İnternet (flv, swf, mp4), Bilgisayar (wmv, mkv, qt, ts, mts), müzik (mp3, AAC, WMA, WAV, OGG) oluşturma ve fotoğraf (jpg, bmp, png, gif, tif) formatları dönüşümleri yapar.

iPod, iPhone, PSP, Android için Video Dönüştürme

Popüler multimedya cihazlar için video dönüştürmek: iPod Classic, iPod Touch, iPod Nano, iPod 5G, iPhone, iPad, Sony PSP, PS2, PS3, BlackBerry, Xbox, Apple TV, Android mobil cihazlar, akıllı telefonlar vb dönüşüm hızlandırmak için CUDA teknolojisini kullanılmıştır.

AVI, WMV, MP4, 3GP, DVD, MP3 Video Dönüştürme

En popüler video formatları içindönüştürme. Rip korumasız DVD’ler, AVI dönüştürücü veya 3GP dönüştürücü olarak Freemake Video Converter kullanın. Ücretsiz video dönüştürücü ile MP3 video ve ses dosyalarını dönüştürebilirsiniz.

YouTube Uploader

Video dönüştürücü ile YouTube’a MP3 videolar, foto slayt gösterileri yükleyebilirsiniz. AVI, WMV, MP4, 3GP, JPG, BMP, GIF, YouTube’a MP3 dosyaları yükleyin.

Video Düzenleme

Video dosyalarından istenmeyen parçaları kesebilirsiniz. Video yu döndürün veya çevirin.

Boyutu: 28.1 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Freemake Video Converter İndir (4.1.1.1)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status