April 20, 2018


Free2X Webcam Recorder: Ücretsiz web kamerasından video çekme/kaydetme programı.

Free2X Webcam Recorder, bilgisayar web kamerasından video çekmek/video kaydetme, fotoğraf çekme ve ses kaydı yapmak için yardımcı olan ücretsiz bir video kaydedici program.

Bu ücretsiz program ile neler yapabilirsiniz; Herhangi bir web kamerası ile video kaydı veya dijital video kameralardan video kaydetme yapabilirsiniz. Kaydettiğiniz videoları AVI, MP4 ve WMV video formatından kaydedebilirsiniz. Program ayrıca ses kaydedici özelliği de sunuyor. Bu ücretsiz program ile herhangi bir kaynaktan ses kaydı yapabilirsiniz. Mikrofon, hoparlör veya herhangi bir kaynaktan ses kaydı yapma imkanı sunuyor.

Sadece bu kadar da değil. Ayrıca web kamerası ile ekran görüntüsü yakalama özelliği. Web kamerasından fotoğraf çekmek isteyenler için mükemmel bir program. Web kamerası sayesinde görüntü yakalama, bir anlam resim/fotoğraf çekme işlemi yapabilir ve JPG ve BMP görüntü formatında kaydedebilirsiniz.

Free2X Webcam Recorder indir

Free2X Webcam Recorder video kaydı için klavye kısayolları da sunuyor. Kısayol tuşları sayesinde klavyeden kayıt, duraklatma, durdurma, anlık görüntü alma yapabilirsiniz.

Programın özelliklerini söyledikçe daha çok hoşuma gidiyor bu program. Eğer sizde kullanırsanız gerçekten çok beğeneceksiniz. Program kaydedilen dosyaları üzerinde filigran düzenleme yapma imkanı da sunuyor.

Mesala web kamerası karşısında olacaksınız programı nasıl yöneteceksiniz? Programın zamanlama özelliğini kullanarak belirleyeceğiniz sürede kayıt ve durdurma yapabilirsiniz. Web kamerası zamanlama özelliği sizin için çok faydalı olacaktır. Ayrıca dosyalarınız yönetmek için kullanabileceğiniz bir dosya yöneticisi de mevcut.

Sonuç olarak şunları söylemek istiyorum. Basit bir video kaydetme programı gibi gözükse de, çok faydalı özellikler ve çok olay bir kullanım sunuyor. Web kamerası ile video kaydetme, fotoğraf çekme/görüntü alma veya ses kaydetme için ayrı programlar yüklemenize gerek kalmadan tek program üzerinden tüm bu araçlara sahip olacaksınız. Kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ediyorum.

Sürümü: Free2X Webcam Recorder 1.0.0.1

Boyutu: 2.78 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Free2X Webcam Recorder İndir – Video Kaydetme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status