March 26, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

3D Masaüstü Ekran Koruyucu (Balık Beslemek vs)

Digital Aquarium Screensaver bilgisayarınızın ekranına, masaüstüne sualtı dünyasını getirecek eşsiz bir ekran koruyucu. Akvaryumda ki balıkları besleyebilirsiniz. Küçük balıkları besledikçe büyüdüklerini göreceksiniz. Akvaryumda herhangi bir yere tıklayın suyun dalgalandığını göreceksiniz. Masaüstünde canlı bir akvaryumun tadına varın. Büyüleyici görüntüsüne hayran kalacaksınız.

Free Texas Cichlid Fish Screensaver ücretsiz masaüstü 3D ekran koruyucu Windows 7-Vista-XP 32 & 64 bit işletim sistemleri ile uyumludur.

Sponsorlu Bağlantılar

Balık, kamera odağı, ışık şiddeti, dalgaların sesi, kabarcık hızı ve kabarcık sayımı miktarını ayarlayabilirsiniz. Tuzlu su akvaryumu ya da tatlı su akvaryum arasından seçim yapmanızı sağlar. 3D akvaryum ekran koruyuculardan biridir. Demekin, Guppy Blue Grass, Blue Tang, Manta, Clownfish, Bandouiruka, Blue Marlin, Benizake, Barramundi, Köpekbalığı, Gümüş Marlin Kırmızı Betta, Neon Tetra, Koi Fish Oikawa, Rantyu, Shovelnose, Zatou, Shark Sucker, Manbou, Bora Balık, Medaka, Namazu ve daha fazlası dahil tüm şekil ve boyutlarda tatlı su balıkları ve tuzlu su balıkları arasında seçim yapabilirsiniz.  Balıkları uzaklaştırma yakınlaştırma yapabilirsiniz. Kendi müziğinizi arka plan müziği olarak kullanabilirsiniz. Özel akvaryum arka planı olarak ayarlayabilirsiniz.

Boyutu: 3,92 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Free Texas Cichlid Fish Screensaver İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status