March 25, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Free Sitemap Creator: Site Haritası Oluşturma Programı

Free Sitemap Creator; bir web sitesine ait tüm web sayfalarının bir listesini oluşturmak yani bir web sitesi için site haritası oluşturmayı sağlayan ücretsiz bir program. İlk başta web sitenizin ziyaretçileri vb için bir site haritası web sayfası oluşturmak için, arama motoru gönderimleri (örneğin Google) için çok yararlıdır.

İlk başta, “Site URL” belirtin, site.Afterwards tüm URL’ler bir önek olarak web sitenizin dosyalarının mevcut dizinini belirleyecektir. Sonra site haritası dahil edilmelidir, dosyaların türünü belirtin. Kalıplar (;) ayrılmış noktalı virgül olmalı. * html; * htm,.. * php,. * aspx;. * asp; * phtml..  Ayrıca, çıkış web sitenizin adresler basit bir metin listesi (Google için gereklidir gibi) veya web sayfalarınıza bağlantılar (bir site haritası web sayfası oluşturmak için örneğin) bir html sayfası olup olmayacağını belirtebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Site haritası dahil edilecek dosyaların listesini almak için “Crawl – Tarama/Gezinme” tuşuna basın. Listeden belirli dosyaları kaldırmak için “Remove – Kaldır” düğmesine basın. Sonunda, site haritası oluşturmak için “Create Sitemap – Site Oluştur” tuşuna basın.

Free sitemap creator.

Free Sitemap Creator, site haritası oluşturma programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 129 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Free Sitemap Creator 1.0 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status