Free MovieDB: DVD ve Blu-Ray koleksiyonu yönetme programı.

Free MovieDB, ücretsiz bir film-video veritabanı yazılımıdır. Bu ücretsiz program ile DVD ve Bluray kişisel film koleksiyonu yönetebilirsiniz.

Bilgisayarınızda yüklü binlerce film varsa, bu ücretsiz program ile filmleri yönetmek çok kolay olacak. Themoviedb.org ve imdb.com film sitelerinden otomatik olarak veri (bilgi / döküm / poster / arka plan) indirmek mümkün olacak.

Filmlerin ve oyuncuları fotoğraflarını, görüntüleri otomatik olarak imdb.com sitesi üzerinden indirme. Filmlerin bilgilerini istediğiniz dilde elde edebilirsiniz. 184 dilde filmler hakkında bilgi alabilirsiniz. Filmlere ait kaliteli poster ve arka plan galerisinden otomatik indirme yapabilirsiniz. Filmlerin arka plan görüntüleri Windows masaüstü duvar kağıdı olarak ayarlayabilirsiniz. En güzel tarafı ise otomatik olarak veritabanı yedeklemesi yapabilirsiniz.

Sonuç olarak Free MovieDB programı, film bilgileri, posterleri, arka plan resimleri, IMDB bilgileri, oyuncu resimlerini kolayca indirebilirsiniz. Film arşivleme yapıyorsanız bu programı kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Free MovieDB indir

Free MovieDB programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumludur.

Boyutu: 457 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Free MovieDB 7.20 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status