March 24, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz ve Türkçe FLV Video Dönüştürücü

Free FLV Converter, flash videoları (.flv) ve akışları PC’niz tarafından desteklenen formatlara dönüştürmek için kullanacağınız ücretsiz ve Türkçe FLV video dönüştürme programıdır.

Hafif ve etkili olan bu program, akışlı flash videoları web sayfalarının ötesinde kullanışlı bir şeye dönüştürmek için harika bir yoldur. AVI’yi destekler ve gömülü SWF veya FLV videoları internetten indirmek için yardımcı olur.

Sponsorlu Bağlantılar

FLV’ye dönüştürmek istediğiniz videolar için entegre bir video arama motoruyla yerel aramaları gerçekleştirebilirsiniz. Çıktı biçimi, kalite ve hedef dizin gibi ayarları, codec bileşeni, en-boy oranı ve kare hızı gibi daha gelişmiş seçenekler gibi temel bilgileri değiştirebilirsiniz. Otomatik HTML sayfası oluşturucuyla tüm videolarınızı FLV formatına dönüştürmek mümkündür.

free-flv-converter

Videoları kolayca yakalayıp saklamanızı sağlayan kullanıcı dostu arayüz sunar. Divx, xvid, mpeg, dvd, avi ve daha fazlasını içeren birçok biçime yüksek hızlı dönüşüm imkanı sunar. 500’den fazla video web sitesiyle uyumludur: DailyMotion, MetaCafe, Veoh ve Megavideo gibi. Video dosyalarını arama, indirme ve dönüştürme işlemlerini bütünleştirir.

AVI, MP4, WMV, WMA ve daha fazla video formatını destekler.

Free FLV Converter Bilgileri

Sürüm: Free FLV Converter 7.13

Boyut: 5.14 MB

Dil: Türkçe

Lisans: Ücretsiz

Üretici: Koyote Soft

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Free FLV Converter Son Sürüm Türkçe indir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status