March 25, 2019


Free Burn MP3-CD: Mp3 dosyalarını CD’ye yazdırmak için ücretsiz program.

Free Burn MP3-CD, Mp3 ses dosyalarını CD’ye yazdırmayı sağlayan ücretsiz programdır. Arabada veya herhangi bir yerde CD’den müzik dinlemek isteyebilirsiniz. En sevdiğiniz müzik dosyalarını CD’ye yazdırmak gerekir. MP3, WAV, WMA, & OGG formatındaki ses dosyalarını CD’ye yazdırmak için bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

Free Burn MP3-CD kolay kullanımlı ses CD’si yazdırma aracıdır. Evinizde, araçlarda veya taşınabilir CD çalar da müzik dinlemek için CD’ye MP3, WMA, WAV ve OGG dosyaları yazdırın ve tadını çıkarın.

Sevdiğiniz müzikleri video sitelerinden indirip, Mp3’e dönüştürüp ve sonra CD’ye yazdırma düşünceniz varsa Free Video to MP3 Converter programını tavsiye ederim. Bilgisayarınızdaki yüklü videoları kolay ve hızlı bir şekilde mp3 formatına dönüştürebilirsiniz.

CD yazma programları için bir çok seçenek vardır elbet. Free Burn MP3-CD programı tamamen Mp3 dosyalarını CD’ye yazdırmak için tasarlanmıştır. BurnAware Free programı ile de müzik CD’leri veya video CD/DVD’leri oluşturabilirsiniz. Anlayacağınız CD/DVD yazdırma için herhangi bir sıkıntınız olmasın. Bu konuda yardımcı olacak bir çok programı önerebilirim size.

Free Burn MP3-CD indir

Free Burn MP3-CD programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ile uyumludur.

Boyutu: 1.13 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Free Burn MP3-CD 1.2 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status