February 19, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

iPhone/iPod İçin Video ve Ses Dönüştürme Programı

Free ALL Converter to iPhone programının Portable, taşınabilir sürümü. Her hangi bir kurulum gerektirmez.

ALL Converter to iPhone programı Windows üzerinde iPhone mobil cihazı için video ve ses dosyalarını iPhone formatına dönüştürmeyi sağlayan ücretsiz bir programdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Free ALL Converter to iPhone programının bu sürümü iPhone mobil cihazına uygun bir dosya oluşturmak için herhangi bir video veya ses dosyasını (örneğin DivX, Xvid, MKV, FLV) ve altyazı dosyası (TXT, SUB, SRT, SMI, MPL2) formatlarına dönüştürmeyi sağlar.

Free ALL Converter to iPhone programını Windows veya MAC OS X üzerinde kullanabilir, iPhone için dönüştürmeler yapıp iTunes üzerinde iPhone’a dosyaları aktarabilirsiniz.

Son derece hızlı ve istediğiniz zaman duraklatabilir ya da iptal edebilirsiniz. Alt yazılı olan bir film dosyasının bir parçası oluşturulur, kısmen dönüştürme imkanı sağlar.

İpucu: ALLPlayer yüklüyse, ALLPlayer programından altyazı formatı (örneğin boyutu, türü ve rengini yazı) seçebilirsiniz. Bu ayarlar ALL Converter ile aktarılır. Eğer ALLPlayer yüklü değilse, bunları değiştirme imkanı olmadan sadece varsayılan yazı tiplerini kullanabilirsiniz.

Free ALL Converter to iPhone Portable programı XP, Vista, Windows 7 32 Bit-64 Bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 5,63 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Free ALL Converter to iPhone Portable 1.4 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status