October 22, 2021


Mac için Franz ile tüm mesajlaşma uygulamaları bir yerde

Franz tek bir uygulama içinde tüm sohbet ve mesajlaşma servisleri birleştiren Mac OS X sistemler için ücretsiz mesajlaşma uygulamasıdır. Program şuanda WhatsApp, WeChat, HipChat, Facebook Messenger, Telegram, Google Hangouts, GroupMe, Skype ve daha birçok mesajlaşma uygulamaları içinde barındırıyor.

Bir çok farklı sohbet ve mesajlaşma uygulamaları kullanıyoruz. Hepsi için ayrı ayrı uygulama yükleyip giriş yapmamız gerekiyor. Artık bunu bir kenra bırakın ve Franz ile tanışın. Bu uygulama sayesinde tek bir yerden tüm mesajlaşma uygulamaları kullanabilirsiniz. Ayrıca, aynı anda birden fazla hesabı yönetmek için Franz kullanabilirsiniz.

Franz programını Mac bilgisayara yükleyin ve web tarayıcı sekmesi gibi mesajaşma uygulamaları arasında kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca bir sohbet veya mesajlaşma uygulamasına ait birden fazla hesabı da açmaya izin vermektedir. Örneğin, WhatsApp uygulamasına ait iki veya daha fazla hesabınız mevcut. Kolayca hesap ekleyerek hepsini tek bir yerden kontrol etmeniz mümkün. Franz her servisi defalarca eklemenize izin verir. Çoklu hesap desteği sayesinde büyük avantaj sağlamaktadır. Aynı anda birden fazla iş ve özel hesaplarını yönetmek için mükemmel bir araçtır. Aynı anda beş farklı Facebook Messenger hesabı kullanabilirsiniz.

franz-mac-indir-tum-sohbet-ve-mesajlasma-uygulamalari-bir-yerde

Franz uygulaması şuanda Slack, WhatsApp, WeChat, HipChat, Facebook Messenger, Telegram, Google Hangouts, GroupMe, Skype, Steam Chat ve diğer bir çok sohbet ve mesajlaşma servisini desteklemektedir.

Franz 4.0.4 uygulaması Mac OS X 10.9 ve üzeri sistemleri ile uyumludur. Yaklaşık 53 MB dosya boyutuna sahiptir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Franz (Mac) İndir – Tüm Sohbet ve Mesajlaşma Uygulamaları Bir Yerde" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status