November 29, 2021


Fotoğraflara Çerçeve / Kenarlık Ekleme Programı

FrameFun, fotoğraflara çerçeve eklemek için ücretsiz basit bir uygulamadır. Bir dış çerçeve, görüntünün etrafında bir kenarlık ve bir 3D efekt için bir gölge seçebilirsiniz.

Her Çerçeve, Kenarlık ve Gölgenin renk ve genişliğini değiştirebilirsiniz. Ayrıca gölge gölgesinin yönünü değiştirebilirsiniz. Toplu dönüştürme seçeneği, birkaç fotoğrafı tek seferde “çerçeve” haline getirmenize olanak tanır. Resimler farklı boyutlara sahipse, göreli Çerçeve / Kenarlık / Gölge genişliği seçebilirsiniz.

FrameFun ücretsiz olarak indirin ve çalıştırın. Çerçeve, kenarlık veya kenarlara gölge eklemek istediğiniz resimleri seçin. Program arayüzünün alt kısmında gölge, kenarlık veya diğer seçenekleri eklemek istiyorsanız seçili olması gerekir. Ayrıca bu seçeneklere ait değerleri değiştirerek istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

framefun

Fotoğraflarınıza kenarlık, gölge gibi çerçeveler eklemek için FrameFun ücretsiz programını kullanabilirsiniz. Çok kolay bir şekilde toplu olarak da resimlere / fotoğraflara çerçeve ekleyin.

Fotoğraflara çerçeve veya kenarlık ekleme, fotoğraf kenarlarını bulanıklaştırma / gölgeleme gibi fotoğraf kenarları üzerinde düzenlemeler yapmak için ücretsiz bir program arıyorsanız FrameFun programını denemenizi tavsiye ederiz.

FrameFun Bilgileri

Sürüm: FrameFun 2.0.0.7

Boyut: 1.23 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"FrameFun Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status