March 26, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

FLV Video Oynatma Programı

FoxTab FLV Player  FLV dosyalarını oynatmayı sağlayacayan ücretsiz bir uygulamadır. FLV,  Dailymotion, Yahoo Video, Google Video, ClipMoon ve benzeri dahil olmak üzere en popüler video paylaşım siteleri tarafından kullanılan bir formattır. FLV popüler bir biçim olsa da, birçok video ve medya oynatıcılarda desteklemiyor.

Main window

Sponsorlu Bağlantılar

Program temiz ve modern bir grafik arayüze sahip ve tamamen ücretsizdir. Bununla beraber, tam ekran da video dosyalarını çalmak mümkündür. Oynatıcının ekranında çift tıklarsanız, tam ekran modu aktif olur. Bir dosyanın tamamını izlemek istemiyorsanız size izlemek istediğiniz kısmını elde edene kadar, video zaman çizgisi boyunca ileriye ve geriye dönük gezinebilirsiniz. Program ayrıca ses ve ekranın boyutunu ayarlamanızı sağlar. Bu harika bir program, ancak yalnızca FLV ve MPEG-4 dosyalarını destekler. AVI, 3GP, MOV veya başka herhangi bir formatta çalmıyor.

FoxTab FLV Player, Windows 7 (32 bit), Windows 7 (64 bit), Windows Vista (32 bit), Windows Vista (64 bit), Windows XP işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"FoxTab FLV Player 1.4.2 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status