March 27, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

MAC İçin Fotoğraf Düzenleme, Resimlere Efekt Verme Programı

Fotor, fotoğraf düzenleme programının Mac OS X uyumlu sürümüdür.

Fotor, fotoğraf düzenleme, fotoğraf üzerinde kesme, fotoğraf boyutlandırma, ışık denge ayarlarını değiştirme, fotoğraf döndürme, parlıklık-kontranst-renk dolgunluğu-keskinlik-renk tonu ayarmalarını yapmanızı sağlayan ücretsiz bir fotoğraf düzenleme programıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Fotor programını denemenizi kesinlikle tavsiye ediyorum. Program araayüz kalitesi, kullanım kolaylığı ayrıca ücretsiz olması kaçırılmayacak bir program olduğunu gösteriyor.

Fotor programını bedava Photoshop programı olarak da düşünebilirsiniz. Photoshop programları ile kıyaslamak yanlış olur ama fotoğraf düzenleme ve resimlere efekt verme ile ilgili bir çok  özellik sunuyor.

fotor indir

Yeni çok yönlü kolaj özelliği yaratıcı olmak ve özelleştirmek için esneklik bir ton verir! Aynı anda 9 fotoğraf için 80 farklı şablonlar veya 22 benzersiz arka plan arasından seçim yapabilir.

Fotor fotoğraf editörü kullanarak, Fotoğraflarınızı yeniden boyutlandırmak onları kırpmak, aydınlatma eğri ayarlamak, onları döndürmek, parlaklık, kontrast, renk doygunluğu ve keskinlik ayarlayabilirsiniz, sesi ve renkleri ayarlamakmümkün. Ayrıca fotoğraf efekti, fotoğraf çerçevesi, küçük resim, metin ekleyebilir veya eşsiz renk sıçrama, mozaik, ve tilt shift araçlarını kullanabilirsiniz!

Boyutu: 75,2 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Fotor İndir – Mac OS X" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status