March 28, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad, iPod touch İçin Fotor Uygulaması

iPhone, iPad, iPod touch için ücretsiz fotoğraf düzenleme programıdır. Fotor, güçlü fotoğraf düzenleme araçları sunuyor; fotoğraf kırpma, fotoğraf döndürme, filtreler, kare / sınırları ve fotoğraf kutusu gibi diğer şaşırtıcı özellikler bulunuyor.

Yeni Fotor fotoğrafları daha da inanılmaz yapmak için yeni ve heyecan verici seçenekler sağlarken alışık, hızlı, rahat ve eğlenceli bir deneyim sunuyor. Fotor uygulaması iOS 5.0 ve üst sürümlerinde çalışır.

Sponsorlu Bağlantılar

Fotor, fotoğraf düzenleme, fotoğraf üzerinde kesme, fotoğraf boyutlandırma, ışık denge ayarlarını değiştirme, fotoğraf döndürme, parlıklık-kontranst-renk dolgunluğu-keskinlik-renk tonu ayarmalarını yapmanızı sağlayan ücretsiz bir fotoğraf düzenleme programıdır.

Fotor programını denemenizi kesinlikle tavsiye ediyorum. Program araayüz kalitesi, kullanım kolaylığı ayrıca ücretsiz olması kaçırılmayacak bir program olduğunu gösteriyor.

Fotor programını bedava Photoshop programı olarak da düşünebilirsiniz. Photoshop programları ile kıyaslamak yanlış olur ama fotoğraf düzenleme ve resimlere efekt verme ile ilgili bir çok  özellik sunuyor.

Fotor - Photo Editor - screenshot Fotor - Photo Editor - screenshot

Yeni çok yönlü kolaj özelliği yaratıcı olmak ve özelleştirmek için esneklik bir ton verir! Aynı anda 9 fotoğraf için 80 farklı şablonlar veya 22 benzersiz arka plan arasından seçim yapabilir.

Fotor fotoğraf editörü kullanarak, Fotoğraflarınızı yeniden boyutlandırmak onları kırpmak, aydınlatma eğri ayarlamak, onları döndürmek, parlaklık, kontrast, renk doygunluğu ve keskinlik ayarlayabilirsiniz, sesi ve renkleri ayarlamakmümkün. Ayrıca fotoğraf efekti, fotoğraf çerçevesi, küçük resim, metin ekleyebilir veya eşsiz renk sıçrama, mozaik, ve tilt shift araçlarını kullanabilirsiniz!

Boyutu: 32,4 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Fotor İndir – iPhone, iPad, iPod touch" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status