Sponsorlu Bağlantılar

FlashGet dünya üzerinde en yüksek internet kullanıcı sayısına sahip, lider ve oldukça hızlı bir download yöneticisidir. Downloadlarınızı hızlı bir şekilde yapmanızı sağlayan bu program, yeni eklenen özelliklerle kullanıcılarının tercihlerinden vazgeçmemelerini sağlayacak gibi gözüküyor.

Bilgisayarınıza internet üzerinden başlattığınız dosya indirme işlemlerine kaldığınız yerden devam etme özelliği barındıran bu ücretsiz yazılım MHT (Multi-server Hyper-threading Transportation) tekniğini kullanmakta. Bir çok değişik protokol (HTTP, HTTPS, FTP, BT, MMS, MMST, RTSP) desteği barındıran program çok güzel dökuman yönetim özelliklerine sahip.

Hiçbir adware veya spyware içermeyen FlashGet her geçen gün yenileniyor ve klasik sürümünün yanında bu yepyeni özelliklerle dolu yeni sürümleride dağıtılıyor.

Yeni Eklenen Özellikler:

– Arama Araç Çubuğu geliştirildi.

– eMule/ed2k link desteği sağlandı.

– Beklentilerinizi rapor edebileceğiniz (Exceptions Report) özelliği eklendi.

– Download hızınınız %99’u optimize edildi.

Vista ve Windows 2003’teki BHO sorunu çözüldü.

– Bazı minor UI bugları düzeltildi.

FlashGet son sürümü v1.9.6 ile yepyeni bir arayüz geliştirilerek modern bir görünüme sahip olurken FlashGet Recommendation Page (Öneri Sayfası) özelliği eklenmiş durumda.

Download: FlashGet 1.96 Türkçe İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Nasıl Buldular?

flashget türkçe indir, flashget türkçe indir gezginler, flashget gezginler, flashget indir türkçe gezginler, flashget türkçe gezginler, flashget indir gezginler, flashget türkçe yama indir gezginler, flashget indir türkçe, türkçe flashget indir gezginler, flashget download türkçe gezginler

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

3 Yorum yapıldı

  • Zeyno
    31 Mart 2012

    Daha Önce kullandım düzel program

"FlashGet 1.96 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status site stats