Sponsorlu Bağlantılar

Flash Movie Player: Ücretsiz ve Türkçe Flash Oynatıcı

Flash Movie Player playing Jib Jab animationFlash Movie Player ücretsiz bir eklenti tek başına ShockWave Flash (SWF) animasyonları, Macromedia Flash Player temelinde bir medya oynatıcı programı.

Tüm Macromedia Flash Player yeteneklerine ek olarak, tam ekran modunu çalma, tarayıcı önbelleği entegrasyon ve exe projektörler gelişmiş animasyon geri sarma gibi bazı genişletilmiş özellikleri vardır.

Sponsorlu Bağlantılar

Çalma listeleri oluşturarak birden fazla flash animasyonunu ardı ardına izlemenize imkan sunan yazılım, tam ekran izleme olanağı sunduğu gibi izlediğiniz animasyonlardan görüntü alma olanağı da sağlıyor. Hiç kuşkusuz en önemli özelliklerinden biride kullanmış olduğunuz Internet Explorer, Firefox ya da Opera gibi tarayıcınızın cache belleğindeki Flash animasyonları oynatma listesine ekleyerek kolayca izlemenize imkan tanıyor.

Flash Movie Player Özellikleri:

  • Internet Explorer’in geçici klasörüne yüklenen ziyaret ettiğiniz sayfalarda bulunan swf dosyalarını incelemenize olanak tanıyor
  • Kısayol tuşu, oynatma listesi, tam ekran modu, otomatik gizleme gibi gelişmiş özellikleri bulunuyor.
  • Oynayan bir flash uygulamasını istediğiniz yerde durdurabiliyorsunuz
  • Ekran koruyucu gibi hareket edebilir. Süre bilgisayar boşta ettiği için ekran koruyucu gibi Flash animasyonları oynatmak için Flash Movie Player ayarlayabilirsiniz.
  • Sürükle bırak desteği

Sürüm: Flash Movie Player 1.5

Boyutu: 522 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 8, 7, Vista, XP

Üretici: Eolsoft

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Flash Movie Player 1.5 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status