April 24, 2018


Windows Phone/Windows Mobile için Flappy Bird oyunu.

Flappy Bird, son zamanlarda oynanan en popüler ücretsiz oyunlardan birisi oldu. Kısa zamanda bu kadar popüler olması, oyunun silinmesine engel olmadı. Oyun geliştiricileri Flappy Bird oyununu tüm mobil mağazalardan kaldırdı. Daha önce oyunu yükleyenler için bir sıkıntı yok ama, oyunu yeni keşfedip yüklemek isteyenler mobil mağazalar üzerinde Flappy Bird oyununu bulamayacak. Flappy Bird oyununu yüklemek isteyenler için güzel bir haberim var. 

Flappy Bird oyunu Windows Phone/Windows Mobile telefona doğrudan yüklemek istiyorsanız aşağıdaki indirme bağlantımızdan direkt telefona yükleme yapabilirsiniz. Flappy Bird oyunun (.xap) dosyasıdır.

Flappy Bird oyunu aslında çok gıcık bir oyun ama bu oyunu vazgeçilmez yapanda o. Oyunu oynadığınız zaman çok sinirleniyorsunuz ve hırs yapıyorsunuz. Daha çok, daha çok oynamak istiyorsunuz. Oyunu bu kadar hem sinir bozucu hem de vazgeçilmez yapan ne peki?

Flappy Bird oyununda, bir kuş uçuruyorsunuz. Ekrana her dokunduğunuz zaman kuş kanat çırpıyor. Karşınıza çıkacak boru aralarından en doğru şekilde geçmeniz gerekiyor. En küçük hata da kaybediyorsunuz. O nedenle daha çok hırs yapıp, daha ileri seviyelere gitmek istiyorsunuz.

Flappy Bird (APK) indir-android kus oyunu

Flappy Bird oyunun silindiğini duyan geliştiriciler de hemen benzeri oyunlar geliştirdi. Ama nedense hiçbiri Flappy Bird oyunun yerini vermiyor. Bu nedenle bu oyunu sizlerle paylaşmak istedim.

Flappy Bird Oyun Bilgileri

Fiyat: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Boyutu: 1 MB

Güncellenme: 30 Ocak 2013

Gerekli sürüm: Windows Phone 8, Windows Phone 7

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Flappy Bird İndir (Windows Phone)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status