Android için Flappy Bird (APK) Oyunu

Flappy Bird, Android telefon üzerinde oynanan en popüler ücretsiz oyunlardan birisi oldu. Kısa zamanda bu kadar popüler olması oyunun silinmesine engel olmadı. Oyun geliştiricileri Flappy Bird oyununu Google Play üzerinden kaldırdı. Daha önce oyunu yükleyenler için bir sıkıntı yok ama, oyunu yeni keşfedip yüklemek isteyenler Google Player üzerinde Flappy Bird oyununu bulamayacak. Flappy Bird oyununu yüklemek isteyenler için güzel bir haberim var. Android Flappy Bird .Apk dosyasını telefona yükleyin ve oynamaya başlayın.

Flappy Bird oyunu aslında çok gıcık bir oyun ama bu oyunu vazgeçilmez yapanda o. Oyunu oynadığınız zaman çok sinirleniyorsunuz ve hırs yapıyorsunuz. Daha çok, daha çok oynamak istiyorsunuz. Oyunu bu kadar hem sinir bozucu hem de vazgeçilmez yapan ne peki?

Flappy Bird oyununda, bir kuş uçuruyorsunuz. Ekrana her dokunduğunuz zaman kuş kanat çırpıyor. Karşınıza çıkacak boru aralarından en doğru şekilde geçmeniz gerekiyor. En küçük hata da kaybediyorsunuz. O nedenle daha çok hırs yapıp, daha ileri seviyelere gitmek istiyorsunuz.

Flappy Bird (APK) indir-android kus oyunu

Flappy Bird oyunun silindiğini duyan geliştiriciler de hemen benzeri oyunlar geliştirdi. Ama nedense hiçbiri Flappy Bird oyunun yerini vermiyor. Bu nedenle bu oyunu sizlerle paylaşmak istedim. Google Player üzerinden Flappy Bird oyunu yükleyemiyorsunuz ama bu .apk dosyası ile oyunu Android telefona yükleyebilirsiniz.

Peki Android telefona doğrudan .apk dosyası yükleyip hiç çalıştırdınız mı? Eğer çalıştırmadıysanız oyunu yüklemek de zorlanırsınız.

Flappy Bird .apk dosyası nasıl yüklenir;

Flappy Bird (APK) dosyasını Android telefona kurmak için “Ayarlar” bölümünden “Uygulamalar” kısmında “Bilinmeyen Kaynaklar” alanının seçili olması gerekiyor.

Eğer bu seçenek işaretli ise, indireceğiniz .apk dosyasını göreceksiniz ve direkt olarak yüklenmesi için apk dosyasını tıklayın.

Flappy Bird (APK) Oyun Bilgileri

Fiyat: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Boyutu: 894 KB

Güncellenme: 30 Ocak 2013

Gerekli sürüm: Android 2.2 ve üzeri

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Flappy Bird (APK) İndir (Android)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status