March 25, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Mozilla Firefox Araç Çubuğu Kaldırma Programı

Mozilla Firefox tarayıcınıza istenmeden zararlı veya zararsız araç çubukları yüklenebiliyor. Zararlı olan araç çubuklarını kaldırmak istediğiniz zaman sizi çok uğraştırıyor. Hatta çoğu zaman işin içinden çıkamayanlar da oluyor.:)

Tabi ki bu durumlar insanı sinirlendiriyor. Firefox tarayıcıdan araç çubuklarını kaldırmak için yardımcı olacak bir program paylaşıyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

Auslogics Browser Care, ücretsiz programı Mozilla Firefox tarayıcıdan istenmeyen araç çubuklarını kaldırmayı sağlıyor. Sadece araç çubukları değil tabi ki, eklentileri de kaldırmayı sağlıyor. Bunun yanı sıra hem tarayıcı bakımını yapıyor hem de Firefox ana sayfa değiştirme imkanı da sunuyor.

Auslogics Browser Care tarayıcılar için olması gereken programlardan birisi olduğunu düşünüyorum. Programın özelliklerine bakalım;

  • Tarayıcıdan istenmeyen araç çubukları veya eklentileri kaldırın
  • İstenmeyen ana sayfa değişikliklerini önleme.
  • Varsayılan olarak tercih edilen arama motoru ayarlama.
  • Sürücünüzü karıştırmayan ve tarayıcınızı hızlandırmak için cache/önbelleği temizleme.
  • Tüm tarayıcıları yönetin.

Eklentiler ve araç çubukları genellikle haberimiz olmadan bilgisayara gizlice yüklenebiliyor. Bazı eklentiler düpedüz kötü niyetli olabilir iken, tarayıcıların yavaşlamasına, hata ve donmasına neden olabilir. Auslogics Tarayıcı Care web tarayıcılarında yüklü tüm eklentileri ve araç çubuklarını sıralar, güvensiz ya da sadece gereksiz olanları kaldırmak için yardımcı olur.

Uygun bir panelden tüm tarayıcıları yönetme

Auslogics Browser Care ile tek bir yerde tüm yüklü tarayıcıları görüntüleyebilir ve yönetebilirsiniz. Auslogics Browser Care durum ve güvenlik değerlendirmesi, hem de varsayılan olarak ayarlanır web sayfası ve arama motoru ile birlikte her tarayıcı için tüm eklentileri listesini içerir. Ana sayfa değiştirilmişse, bu araç ile tarama oturumları başlatmak için istediğiniz sayfaya değiştirebilirsiniz.

Auslogics Browser Care

Auslogics Browser Care programı XP SP3, Vista SP2, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ile uyumludur.

Boyutu: 16.20 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Firefox Araç Çubuğu Kaldırma Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status