March 27, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Mozilla Firefox Ana Sayfa Değiştirme Programı

Mozilla Firefox giderek popülerliğini yitirse de azımsanmayacak kullanıcıları da vardır. Firefox tarayıcınızı temiz bir şekilde kullanmak ister misiniz?

Bilgisayarınızı yüklediğiniz programlar, oyunlar vs bir çok şey tarayıcı ayarlarını, haberiniz olmadan değiştirir. Bu istenmeyen değişiklikleri, siz değiştirmek isteseniz de fayda etmiyor. Bu da gerçekten insanın sinirlerinizi bozuyor. Artık rahat olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Firefox ana sayfa değiştirme programı sayesinde, hiçbir sorunla karşılaşmadan çok kolay bir şekilde ana sayfa değişikliğini yapabileceksiniz. Bu konuda size yardımcı olacak ücretsiz bir programı paylaşıyorum.

Auslogics Browser Care adındaki bu program sayesinde Mozilla Firefox ana sayfa değiştirme çok kolay olacak. Bu program sadece ana sayfa değiştirme değil, araç çubukları, eklentiler kontrolünü de sağlayacak. Tarayıcınızda istemediğiniz değişikleri, araç çubuklarını, eklentileri kaldırabilirsiniz.

Bu ücretsiz program, tarayıcınız için ne özellikler sunuyormuş bakalım;

  • Tarayıcıdan istenmeyen araç çubukları veya eklentileri kaldırın
  • İstenmeyen ana sayfa değişikliklerini önleme.
  • Varsayılan olarak tercih edilen arama motoru ayarlama.
  • Sürücünüzü karıştırmayan ve tarayıcınızı hızlandırmak için cache/önbelleği temizleme.
  • Tüm tarayıcıları yönetin.

Eklentiler ve araç çubukları genellikle haberimiz olmadan bilgisayara gizlice eklenebilir. Bazı eklentiler düpedüz kötü niyetli olabilir iken, tarayıcıların yavaşlamasına, hata ve donmasına neden olabilir. Auslogics Tarayıcı Care web tarayıcılarında yüklü tüm eklentileri ve araç çubuklarını sıralar, güvensiz ya da sadece gereksiz olanları kaldırmak için yardımcı olur.

Uygun bir panelden tüm tarayıcıları yönetme

Auslogics Browser Care ile tek bir yerde tüm yüklü tarayıcıları görüntüleyebilir ve yönetebilirsiniz. Auslogics Browser Care durum ve güvenlik değerlendirmesi, hem de varsayılan olarak ayarlanır web sayfası ve arama motoru ile birlikte her tarayıcı için tüm eklentileri listesini içerir. Ana sayfa değiştirilmişse, bu araç ile tarama oturumları başlatmak için istediğiniz sayfaya değiştirebilirsiniz.

Auslogics Browser Care

Auslogics Browser Care programı XP SP3, Vista SP2, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ile uyumludur.

Boyutu: 16.20 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Firefox Ana Sayfa Değiştirme Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status