April 24, 2018


Film koleksiyonu yönetmek ve film bilgileri IMDB’den otomatik indirme programı.

Büyük bir film koleksiyonuna sahipseniz, bu koleksiyonu yönetmek bir o kadar da zor olacaktır. Film bilgilerini edinmek, düzenlemek gerçekten çok zaman alacak ve kafa karıştıracaktır. Ne kadar düzenli yapmaya çalışırsanız çalışın, yine de mümkün olmayacaktır. Her film bilgisini, film resimleri, posterleri, oyuncu resimleri vs bulmak pek de kolay olmayacaktır değil mi?

DVD ve Blu-Ray film koleksiyonunu yönetmek için yardımcı olacak ücretsiz bu programı paylaşmak istedim. Umarım sizler için faydalı olacaktır. Free MovieDB adındaki bu program sayesinde Themoviedb.org ve imdb.com siteleri üzerinden otomatik olarak film verilerini indirebilirsiniz.

Programı yükleyip çalıştırdığınız zaman her şeyi açık açık göreceksiniz zaten. Find a movie kısmından mevcut filmleri arayın ve tüm bilgilerine ulaşın. Veya programın sağ alanındaki seçeneklerden, Add movie sekmesinden film ekleyebilir, Movie info kısmından bilgi ekleyebilir veya düzenleyebilirsiniz, Images’dan görüntüler elde edebilir, Posters kısmından film posterlerini alabilir veya ekleyebilirsiniz. Film veritabanı programı da diyebiliriz. Program hem ücretsiz hem de kaliteli bir hizmet sunuyor.

Programın alt kısmından kategori seçebilir veya kategori kaldırabilirsiniz. Tüm filmleri tek bir seçenekten güncelleyebilir, disk üzerinde arama veya tarama yapabilirsiniz. Ve daha bir çok özellikleri ile tam bir film koleksiyonu yönetimi sağlıyor. Bu nedenle bu programı denemenizi tavsiye ediyorum.

Free MovieDB indir

Free MovieDB programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumludur.

Boyutu: 457 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Film Bilgilerini IMDB’den Otomatik İndirme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status