File Helper: Bilinmeyen dosyaları açmak için gereken yazılımı öğrenme programı.

Çok özel dosya uzantıları ve biçimleri ile, tanınmayan dosyaları açmak için doğru uygulamayı bulmak ve indirmek zordur. Hangi uygulamanın dosya ihtiyaçlarını karşılayacağını belirlemek mümkün olmasa bile, yine de gerekli programı bulmak gerekir. İhtiyaç duyduğunuz program, eski, nadir bulunan veya kullanımı durdurulan bir program ise, çok zor bir işiniz var demektir.

File Helper sisteminizi tarar ve bilgisayarınızda açamadığınız dosya türlerini algılar. Daha sonra her dosya türü File Helper analizine dayanarak, bu dosyaları açmak için uygulamalar önerecektir. Bu uygulamalar, bazen bilgisayarınızdaki tanınmayan dosyaları açmayı ve düzenlemeyi sağlar.

File Helper, dosya türlerini açmak için size büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Kısaca özelliklerine bakacak olursak;

Bilinmeyen dosyaları açmayı sağlar. File Helper tanınmayan dosyaları açmanız için önerilen uygulamalar ile ilgili büyük bir havuzu vardır. Bu havuz sayesinde, gerekli olan programı anında bulabilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Dosya türleri için büyük bir veritabanına sahiptir. Sürekli güncellemeleri sayesinde, dosya türü ve uygulama veritabanı, sürekli aynı destek personeli tarafından güncellenir. File Helper programın dosya türünü bulmazsa, programın destek ekibiyle irtibata geçin ve eklenmesini sağlayın.

Sonuç olarak; File Helper programı sayesinde açılmayacak dosya kalmayacaktır. Gerekli programı internette saatlere bulmaya çalışmanıza gerek kalmayacak. Bilinmeyen dosya türünü hangi program açar diye düşünmekten kurtulacaksınız ve çok kısa sürede gerekli programı indirebileceksiniz.

File Helper indir-dosya formatlarini bulma programi

File Helper programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 32 bit-64 bit ile uyumludur.

Boyutu: 5.05 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"File Helper İndir (2.5.4.1)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status