March 26, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Ffdshow, DirectShow filtrelerinin bir takımı ve görüntü sıkıştırması, baskıyı azaltma, işleme tabi tutma, ses sıkıştırması ve işleme tabi tutma için VFW codecdir.Xvid, H264, FLV1, MPEG2 gibi popüler video formatlarının yanında MP3, AAC, Vorbis, AC3, DTS gibi popüler ses formatlarını, LPCM, True Audio ve QDM2 gibi popüler olmayan ses formatlarını dahi desteklemektedir. FFDShow hızı ve görüntü kalitesiyle diğer codec uygulamalarına açık fark atmış durumdadır.

FFDShow, ffmpeg projesinden libavcodeci kullanır, veya (. Dll de, xvid codecle yerleştirdi ve xvidi kullanabilir) görüntü baskıyı azaltması için, alçak bitrate filmlerinin görsel kalitesini arttırması için mplayerden postprocessing kodu, ve, GPL ‘ed MPEG4 kodlayıcısının eğitici yerine getirmesi olan XviD’den orijinal DirectShow filtresinde temel almaktadır

Sponsorlu Bağlantılar

Not: Sisteminizde ayrıca bir codec paketi kuruluysa muhtemelen FFDShow da içereceğinden yeniden bu uygulamayı indirip, kurmanız gerekmez. Fakat kullandığınız codec paketini güncel tutmanızı öneririz.

FFDShow son sürümü eklenmiştir. Aşağıdaki indirme bağlantısından indirebilirsiniz.

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

"FFDShow 20090907 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status