March 24, 2018


Masaüstü Düzenleme/Özelleştirme Programı

Fences, masaüstünü düzenlemek için imkan sağlayan ücretsiz masaüstü özelleştirme, kişiselleştirme programıdır.

Fences masaüstünü düzenlemek ve kullanımda olmayan simgeleri gizlemenizi sağlayan yardımcı bir programdır. “Fences” olarak adlandırılan hareketli gruplar halinde simgeleri yerleştirebilirsiniz.

YENİ! Kişisel sayfaları organize etmek için tüm masaüstünü kullanma.

Bir sayfayı çevirmek için, sadece ekranın kenarına fare imleci alın, tıklayın ve sürükleyin. Sonra çitler yeni bir sayfa görüntülenebilir. Bu özellik, programlar, belgeler, web siteleri ve daha organize etmek için tüm masaüstünü kolay kullanmanızı sağlar.

fences

Masaüstünüzde boş bir alanı çift tıklayın, simgeler kaybolur. Tekrar çift tıklayın, simgeler geri dönecektir. Hatta simgeleri çıkarmak için bireysel çitler seçebilirsiniz.

Fences, çitler içine simgeleri yerleştirebilirsiniz masaüstünüzde gölgeli alanlar oluşturmak için olanak sağlar. İstediğiniz ve masaüstünüzde herhangi bir yere taşımak veya yeniden boyutlandırmak için bunları etiketleyebilirsiniz.

Otomatik olarak masaüstü düzenleme

Simgelerin nasıl düzenlenmesi gerekiyorsa, ona göre kurallar tanımlayın. Yeni bir simge eklendiğinde, örneğin, bir installer, otomatik olarak belirli bir çit için ilave edilebilir.

Fences programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 32 Bit-64 Bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 9.50 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Fences İndir (2.12)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status