March 24, 2018


Favorite Games: Ücretsiz ve Türkçe popüler oyun paketi.

Favorite Games, özellikle ülkemizde en popüler olarak oynanan oyunları bir arada bulundurun ücretsiz oyun paketidir. En popüler oyun dendiği zaman aklınıza hangi oyunlar geliyor? Okey, batak, kızma birader, tavla, domino ve diğerleri.

İnternet üzerinden popüler oyunları ayrı ayrı bulmak yerine Favorite Games oyun paketi ile hepsine sahip olabileceksiniz. Favorite Games oyun paketinin son sürümüne yeni oyunlar da dahil edildi ve toplam 16 oyun mevcut.

Favorite Games 16 Oyunu: OKEY, Monopoly, Duplike Briç, Rober Briç, Tavla, Tavla – Tapa, Tavla – Gulbara, Tavla – Mix, Kızma birader, Belot (2, 3, 4 Oyuncu), Poker Teksas Hold’Em, Poker Omaha High, Batak (3-5-8), Santase (66), Domino, Svara ve Black Jack (PC’ye karşı)

Ayrıca Favorite Games oyunda Türkçe seslendirme olmasını istiyorsanız, Favorite Games Türkçe Oyun Sesleri paketini indirmenizi tavsiye ederim.

Favorite Games indir-bedava oyun paketi

Tek bir paket içinde tüm bu oyunlara sahip olacaksınız. Favorite Games oyunu ayrıca bir çok faydalı seçenekler sunuyor. Oyunları dilerseniz internetsiz bilgisayara karşı oynayabilirsiniz, dilerseniz online rakiplere karşı oynayabilirsiniz. Her oyunda puanları toplayın ve yarışmalara katılın.

Ayrıca hem oyun oynayın hem de chat aracı ile yeni arkadaşlarla tanışın ve sohbet edin. Hem eğlenin hem de sohbet edin. Oyun paketinin özelliklerine bakacak olursak;

Oyun kartlarının ön ve arka taraflarının bir çok çeşit arasında seçme imkanı. Çeşitli oyun masalarını seçme imkanı sunuyor. Rakipler Türkçe seslendirilmeli ve daha bir çok ses efektleri mevcut. Dilediğiniz şekilde ayarlamalar yapabilirsiniz. Türkçe dil desteği sayesinde, kolay bir kullanım sunuyor. Her ay internet üzerinden yapılan uluslararası turnuvalara da katılabilirsiniz.

Favorite Games oyun paketi XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumludur.

Boyutu: 14.78 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Favorite Games 5.22 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status