September 22, 2021


Android için F-Secure SAFE güvenlik uygulaması

F-Secure SAFE, Android telefon ve tableti her türlü virüs, zararlı ve casus yazılımlara karşı koruyan ücretsiz ve Türkçe bir güvenlik uygulamasıdır. Android cihazları her türlü tehditlere karşı korumak için F-Secure SAFE ve benzeri güvenlik uygulamaları kullanmanızı tavsiye ederim. Bilgisayarımızı bu tehlikelere karşı koruyamıyoruz, telefonları korumak daha zordur.

Android cihazlardan internet üzerinden yaptığınız her işlem veya girdiğiniz her site güvenli olmayabiliyor. Zararlı yazılım barındıran sitelere giriş yaptığınız zaman, farkında olmadan arka plandan bu yazılımlar cihaza yüklenir. Telefonun yavaşlamasına, tarayıcıları açtığınız zaman uygun olmayan sitelere girmesine, önemli bilgilerinizin çalınmasına neden olabilirler. Bu nedenle güvenlik uygulamaları kullanmak gereklidir.

F-Secure SAFE mobil uygulaması sayesinde artık güvende olabilirsiniz. Banka bilgileriniz, önemli verileriniz koruma altında olsun. Android telefon veya tableti virüsler, casus yazılımlar, zararlı uygulamalar, kötü amaçlı yazılımlar, korsanlar, kimlik hırsızlığı ve cihazın kaybolması ya da çalınmasına karşı korur. Bu harika güvenlik uygulaması güvenlik ihtiyaçlarınızın tümünü karşılıyor ve telefonunuzun güvende olduğunu ayrıntılı bir şekilde size gösteriyor.

Yani anlayacağınız Android cihazınız için kaliteli, güvenlik ve ücretsiz bir güvenlik uygulaması arıyorsanız F-Secure SAFE uygulamasını deneyebilirsiniz. Android telefon veya tableti virüsten, casus yazılım ve zararlı yazılımlardan korumak için başarılı bir uygulamadır.

F-Secure SAFE güvenlik uygulaması Android 4.0 ve üzeri sistemler ile uyumludur.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"F-Secure SAFE Türkçe İndir (Android) Ücretsiz Güvenlik Uygulaması" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status