Windows Phone için F-Secure SAFE güvenlik uygulaması

F-Secure SAFE, Windows Phone mobil cihazları her türlü virüs, zararlı ve casus yazılımlara karşı koruyan ücretsiz bir güvenlik uygulamasıdır. Windows Phone cihazları her türlü tehditlere karşı korumak için F-Secure SAFE ve benzeri güvenlik uygulamaları kullanmanızı tavsiye ederim. Bilgisayarımızı bu tehlikelere karşı koruyamıyoruz, telefonları korumak daha zordur.

Windows Phone cihazlardan internet üzerinden yaptığınız her işlem veya girdiğiniz her site güvenli olmayabiliyor. Zararlı yazılım barındıran sitelere giriş yaptığınız zaman, farkında olmadan arka plandan bu yazılımlar cihaza yüklenir. Telefonun yavaşlamasına, tarayıcıları açtığınız zaman uygun olmayan sitelere girmesine, önemli bilgilerinizin çalınmasına neden olabilirler. Bu nedenle güvenlik uygulamaları kullanmak gereklidir.

F-Secure SAFE mobil uygulaması sayesinde artık güvende olabilirsiniz. Banka bilgileriniz, önemli verileriniz koruma altında olsun. Windows Phone telefonları virüsler, casus yazılımlar, zararlı uygulamalar, kötü amaçlı yazılımlar, korsanlar, kimlik hırsızlığı ve cihazın kaybolması ya da çalınmasına karşı korur. Bu harika güvenlik uygulaması güvenlik ihtiyaçlarınızın tümünü karşılıyor ve telefonunuzun güvende olduğunu ayrıntılı bir şekilde size gösteriyor.

Yani anlayacağınız Windows Phone cihazınız için kaliteli, güvenlik ve ücretsiz bir güvenlik uygulaması arıyorsanız F-Secure SAFE uygulamasını deneyebilirsiniz. Windows Phone telefonu virüsten, casus yazılım ve zararlı yazılımlardan korumak için başarılı bir uygulamadır.

F-Secure SAFE güvenlik uygulaması Windows 10 Mobile, Windows Phone 8.1, Windows Phone 8 sistemler ile uyumludur.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • 23 Ekim 2020

    Windows Phone 640 xl lte yükseltme

"F-Secure SAFE İndir (Windows Phone) Ücretsiz Güvenlik Uygulaması" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status