March 26, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

ExpressPCB: Free CAD Programı

ExpressPCB devre düzeni programı öğrenmek ve kullanmak çok kolay. PCB aktarımı yapan ilk kullanıcı için bile kolaydır. Şu adımları izleyin:

ExpressPCB; PCB elektronik kartların tasarımı için hazırlanmış ücretsiz bir CAD programıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

ExpressPCB programının XP, 2000 & NT ile uyumlu sürümüdür.

Tamamen ücretsiz olması ise onu bu konuda tercih edilebilir seçeneklerden birisi haline getiriyor. Hem mühendisler hem de bu konuda çalışmalar yapan elektronik öğrencileri tarafından kullanılabilir olan programın çalışmalarınızı kolaylaştıracağı kesin.

Arayüzünün kolay olması sayesinde alışmakta zorluk çekmeyeceğiniz program, elbette doğru kullanım için PCB kartların yapısını bilmenizi gerektiriyor. Bu nedenle kolay kullanılan programdan faydalanabilmek için zor olabilecek bazı bilgilerin hali hazırda aklınızda bulunması gerekli.

Eğer PCB kartınıza hangi materyalleri ekleyeceğinizden emin değilseniz, içerisideki materyal yöneticisini kullanarak kolayca tüm listeyi görebilir ve böylece istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz. Çalışmanız tamamlandığında baskıyahazır bir formatta kayıt edebilir ve böylece çalışmanızı gerçek bir PCB üzerine bastırabilirsiniz.

Aynı zamanda içerisindeki masraf hesaplama aracı sayesinde tasarımınızın bedelinin aşağı yukarı ne kadar tutacağını da tahminen görebilirsiniz.

Boyutu: 9,72 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"ExpressPCB 7.0.1 İndir – XP" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status