Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Microsoft Office Excel Dosyasını Açma Programı

Microsoft Office Excel Viewer ücretsiz Türkçe programı ile, Excel yüklü olmasa bile Excel çalışma sayfalarını açabilir, görüntüleyebilir ve yazdırabilirsiniz. Buna ek olarak Excel Viewer’den başka bir programa veri de kopyalayabilirsiniz. Ancak, verileri düzenleyemez, çalışma kitabı kaydedemez veya yeni bir çalışma kitabı oluşturamazsınız.

Microsoft Office Excel Viewer ile, Excel yüklü olmasa bile Excel çalışma kitaplarını açabilir, görüntüleyebilir ve yazdırabilirsiniz. Buna ek olarak Excel Viewer’dan başka bir programa veri de kopyalayabilirsiniz. Ancak, verileri düzenleyemez, çalışma kitabı kaydedemez veya yeni bir çalışma kitabı oluşturamazsınız. Bu yükleme Excel Viewer 97’nin ve tüm önceki Excel Viewer sürümlerinin yerine geçer.

Sponsorlu Bağlantılar

Görüntülemek istediğiniz çalışma kitabı Windows Live SkyDrive üzerinde depolanıyorsa karşıdan görüntüleyici yüklemeniz gerekmez. SkyDrive’da çalışma kitabını web tarayıcınızda açmanızı sağlayan Excel Web App bulunur. Gerekli izinlere sahipseniz çalışma kitabını tarayıcınızda bile düzenleyebilirsiniz. SkyDrive’da çalışma kitabı depolamanın ve paylaşmanın kolay bir yolu Hotmail’e bir bağlantı göndermektir. Hotmail’de oturum açın, yeni bir e-posta iletisi başlatın ve sonra çalışma kitabını karşıya yüklemek için Office Belgeleri’ni tıklatın. İletiye çalışma kitabının bir bağlantısı eklenir ve bağlantı tıklatıldığında çalışma kitabı tarayıcıda açılır.

Bu yükleme aşağıdaki Microsoft Office uygulamaları için geçerlidir:

 • Microsoft Excel 2010
 • Microsoft Office Excel 2007
 • Microsoft Office Excel 2003
 • Microsoft Excel 2002
 • Microsoft Excel 2000
 • Microsoft Excel 97

Not: Microsoft Office Excel Viewer yalnızca 32-bit bir uygulama olarak bulunmaktadır. Excel Viewer’ın 64-bit sürümü yoktur. Excel Viewer’ın 32-bit sürümü Windows’un 64-bit sürümlerinde kullanılabilir.

Son Sürüm: Microsoft Office Excel Viewer 1

Boyutu: 51.10 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Virüs Taraması: 0 / 56

Üretici: Microsoft Corporation

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

3 Yorum yapıldı

 • 2 Şubat 2011

  ya ben bunu beceremedim nasıl yükleniyo

 • 25 Kasım 2016

  gayet güzel indirebildik teşekür ederiz

 • admin Author
  25 Kasım 2016

  Biz teşekkür ederiz.

"Excel Viewer Türkçe İndir – Ücretsiz Microsoft Excel Dosyası Açma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status