Euro Truck Simulator Türkçe Yama

Euro Truck Simulator turkce yamaEuro Truck Simulator Türkçe Yama paketi ile Euro Truck Simulator oyununu tamamen Türkçe olarak oynayabilirsiniz. Euro Truck Simulator Türkçe Dil Dosyası ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Euro Truck Simulator, bildiğimiz tır simulasyon oyununun Avrupa için hazırlanmış versiyonu! Kargolarınızı Roma’dan Berlin’e, Madrid’ten Prag’a ve diğer Avrupa şehirlerine taşıyacaksınız.

Bir tır şoförü olarak Avrupayı dolaşmak ve birçok yere mal taşıyarak para kazanmak ve bu kazancınızı bir tır filosu oluşturmak için kullanmak isterseniz Euro Truck Simulator oyunu  tam size göre bir oyun. 18 Wheels of Steelin Avrupa versiyonu olan oyunda kullandığınız tır ile aldığınız yükü Avrupanın değişik şehirlerine götürerek para kazanmaya çalışıyorsunuz. Uzun tır yolculuklarını bilgisayarınızda yapmak istiyorsanız oynayabileceğiniz eğlenceli ve zamanınızı bolca harcayabileceğiniz bir simulasyon oyunu.

Birçok farklı tüketim malzemesini yada ham maddeyi farklı yerlere taşımak ve Avrupayı oyun üzerinden görmek isterseniz Euro Truck Simulator tam size göre bir oyun.

Boyutu: 41 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: TR Yama

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: SCS Software

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Euro Truck Simulator Türkçe Yama İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status