Mac OS X İçin Euro Truck Simulator Oyunu

Euro Truck Simulator indir-mac os xEuro Truck Simulator oyunu Mac OS X bilgisayarda oynamak isteyenler için. Mac App Store üzerinden oyunu indirmek mümkün. Mac OS X için Euro Truck Simulator oyunu Windows sürümüne göre daha ucuzdur. Windows için Euro Truck Simulator oyunu yaklaşık 20 ile 30 Euro arasında değişirken Mac OS X için 9 $ civarında. Bu da tabi ki daha cazip gelebilir.

Euro Truck Simulator 2, bildiğimiz tır simulasyon oyununun Avrupa için hazırlanmış versiyonu! Kargolarınızı Roma’dan Berlin’e, Madrid’ten Prag’a ve diğer Avrupa şehirlerine taşıyacaksınız.

Bir tır şoförü olarak Avrupayı dolaşmak ve birçok yere mal taşıyarak para kazanmak ve bu kazancınızı bir tır filosu oluşturmak için kullanmak isterseniz Euro Truck Simulator 2 oyunu  tam size göre bir oyun. 18 Wheels of Steelin Avrupa versiyonu olan oyunda kullandığınız tır ile aldığınız yükü Avrupanın değişik şehirlerine götürerek para kazanmaya çalışıyorsunuz. Uzun tır yolculuklarını bilgisayarınızda yapmak istiyorsanız oynayabileceğiniz eğlenceli ve zamanınızı bolca harcayabileceğiniz bir simulasyon oyunu.

Birçok farklı tüketim malzemesini yada ham maddeyi farklı yerlere taşımak ve Avrupayı oyun üzerinden görmek isterseniz Euro Truck Simulator tam size göre bir oyun.

Boyutu: 188 MB

Lisans: Ücretli (9$)

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: SCS Software

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Euro Truck Simulator İndir (Mac OS X)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status