Euro Truck Simulator 2 Oyunu Torrent İle İndirin

Euro Truck Simulator 2 indirEuro Truck Simulator 2 mükemmel grafikler ile tasarlanmış gelişmiş bir tır sürme simulator oyunudur. Euro Truck Simulator 2 oyunu büyük boyuta sahip olduğu için Torrent programı ile indirmek isteyebilirsiniz. Euro Truck Simulator 2 oyunu torrent ile indirmek için bu dosyayı indirebilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2, bildiğimiz tır simulasyon oyununun Avrupa için hazırlanmış versiyonu! Kargolarınızı Roma’dan Berlin’e, Madrid’ten Prag’a ve diğer Avrupa şehirlerine taşıyacaksınız.

Bir tır şoförü olarak Avrupayı dolaşmak ve birçok yere mal taşıyarak para kazanmak ve bu kazancınızı bir tır filosu oluşturmak için kullanmak isterseniz Euro Truck Simulator 2 oyunu  tam size göre bir oyun. 18 Wheels of Steelin Avrupa versiyonu olan oyunda kullandığınız tır ile aldığınız yükü Avrupanın değişik şehirlerine götürerek para kazanmaya çalışıyorsunuz. Uzun tır yolculuklarını bilgisayarınızda yapmak istiyorsanız oynayabileceğiniz eğlenceli ve zamanınızı bolca harcayabileceğiniz bir simulasyon oyunu.

Birçok farklı tüketim malzemesini yada hammaddeyi farklı yerlere taşımak ve Avrupayı oyun üzerinden görmek isterseniz Euro Truck Simulator 2 tam size göre bir oyun.

NotEuro Truck Simulator Türkçe Yama

Eğer bilgisayarınızda torrent programı yok ise, uTorrent programını yüklemenizi tavsiye ederim. Bu program ile kolay bir şekilde oyunu indirebilirsiniz.

Sürümü: Euro Truck Simulator 2.1.8.2.5

Boyutu: 640.54 MB

Lisans: Demo

Dil: Türkçe

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: SCS Software

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Euro Truck Simulator 2 Torrent İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status