Sponsorlu Bağlantılar

Euro Truck Simulator: Tır Sürme Simülatör Oyunu

Euro Truck Simulator turkce yamaEuro Truck Simulator, bildiğimiz tır simulasyon oyununun Avrupa için hazırlanmış versiyonu! Kargolarınızı Roma’dan Berlin’e, Madrid’ten Prag’a ve diğer Avrupa şehirlerine taşıyacaksınız.

Bir tır şoförü olarak Avrupayı dolaşmak ve birçok yere mal taşıyarak para kazanmak ve bu kazancınızı bir tır filosu oluşturmak için kullanmak isterseniz Euro Truck Simulator oyunu  tam size göre bir oyun. 18 Wheels of Steelin Avrupa versiyonu olan oyunda kullandığınız tır ile aldığınız yükü Avrupanın değişik şehirlerine götürerek para kazanmaya çalışıyorsunuz. Uzun tır yolculuklarını bilgisayarınızda yapmak istiyorsanız oynayabileceğiniz eğlenceli ve zamanınızı bolca harcayabileceğiniz bir simulasyon oyunu.

Birçok farklı tüketim malzemesini yada hammaddeyi farklı yerlere taşımak ve Avrupayı oyun üzerinden görmek isterseniz Euro Truck Simulator tam size göre bir oyun.

Not: Euro Truck Simulator Türkçe Yama

Sürümü: Euro Truck Simulator 1.3

Boyutu: 120 MB

Lisans: Demo

Dil: Türkçe

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: SCS Software

Download: Euro Truck Simulator 1.3 Türkçe İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Nasıl Buldular?

euro truck simulator 1 3 full indir, euro truck simulator 1 3 türkçe yama, euro truck simulator 1 3 crack indir gezginler, euro truck simulator para yamas indir, euro truck simulator full indir gezginler, tır oyunu indir full gezginler, tır oyunu indir gezginler full bedava, euro truck simulator 1 3 indir gezginler, euro truck simulator 1 3 indir full, euro truck simulator 1 3 crack indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

51 Yorum yapıldı

  • 21 Şubat 2016

    detayların üstünde indirme linki

"Euro Truck Simulator 1.3 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status site stats