March 30, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Toplu Email Gönderme Programı

Konusunda uzman, Türkiye’de ve dünyada eşi benzeri bulunmayan %100 Türk yapımı ve Türkçe Toplu Email Gönderim programı. Diğer toplu email gönderim programlarının aksine, tamamen ihtiyaçlarınıza yönelik geliştirilmiş olan programımız ile, Email adresleri toplayabilir, Gmail, Hotmail, Yahoo, Mynet gibi ISS email sağlayıcıları üzerinden GELEN KUTUSU (inbox) ‘ na kampanya ve duyurularınızı gönderebilirsiniz. SMTP ve DNS modülleri ile toplu email gönderimlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Email Listeleri ve Gruplar: Email grupları oluşturabilme, silebilme, düzenleyebilme. Manuel olarak tek tek email adresi ekleyebilme. Email gruplarında email adresi arayabilme. Yüklenen email adreslerinin kontrolü (doğru email adresi, aynı email adreslerini teke indirme). Email gruplarınıza text metin veya csv formatında toplu olarak email listeleri yükleyebilme. Email listelerinizdeki kişileri Yasaklı Email Adresi olarak belirleyebilme. Email listeleri yüklemelerinizde filtelendirebilme, sadece istediğiniz özelliğe sahip email adreslerini istediğiniz email grubuna yükleyebilme.

Sponsorlu Bağlantılar

Gönderim Ayarları: SMTP veya DNS üzerinden toplu email gönderimleri yapabilme. İstenilen gönderici email adresi ve gönderici adı ile toplu email gönderimleri yapabilme. Hotmail, Gmail, Yahoo,Mynet ve Yandex hesaplarınız ile Inbox (Gelen Kutusu) ‘a toplu email gönderimleri yapabilme. Toplu email gönderimlerinize kaldığınız yerden devam edebilme. TURBO BOOST seçeneği ile hızlı gönderi yapabilme. EPostaGonder kredisi satın alarak, hızlı ve sorunsuz gönderi yapabilme. Çoklu Gönderim özelliği ile, dilediğiniz kadar gmail vb hesaplar ekleyerek, otomatik her bir hesaptan 150 şer adet email gönderimi gerçekleştirebilirsiniz. Gönderilerinize saniye aralığı verebilme. Gönderimlerinizle ilgili raporları alabilme (Hatalı ve gitmeyen email adresleri).

Email Hazırlama: HTML veya Yazı formatında reklam tasarımları oluşturabilme. Bilgisayarınızdan HTML formatta tasarımlar yükleyebilme. Ad,Soyad ile hitabı ile toplu email gönderimleri yapabilme. Zengin metin aracı ile istenilen reklam metnini görsel olarak hazırlayabilme. Gönderilere Facebook ve Twitter sosyal medya bağlantı linkleri ekleyebilme. Üyelikten ayrılmak isteyenler için link oluşturma. İstenilen sayıda ekli dosya yükleyebilme.

Program Kullanım Videosu;

Boyutu: 11.47 MB

Lisans: Demo

Dil: Türkçe

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"EPostaGonder 1.7 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status