March 30, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Dosya Yönetici – 32 Bit

EF Commander yeni başlayanlardan profesyonellere, kullanımı kolay bulacağınız ve çok özellikli bir dosya yöneticisi. EF Commander Free programının XP, Vista, Windows 7 32 Bit işletim sistemi ile uyumlu çalışır.

Modern arayüzü dosya ve klasörler üzerinde tam denetim sağlar. Sekmeli arayüzü ile klasörler ve dosyalar için her bölmede sadece ihtiyacınız  olanı izleme imkanı.

Sponsorlu Bağlantılar

EF Commander müzik ve ID3 Etiket desteği ile tam özellikli yüksek kaliteli müzik çalar var. Daha az kaynak kullanımı ile arka planda çalışır. MP3, Ogg / Vorbis, FLAC, WMA ve WAV formatları destekler .

Windows CE ile PDA doğrudan bağlantı. EF Commander bu özelliği ile dünya çapında ilk dosya yöneticisi oldu. Masaüstü veya dizüstü bilgisayarda aynı şekilde veri taşıyınız.

20’den fazla arşiv biçimleri için iç paketleme Yaygın arşiv formatları herhangi bir dosya veya tüm klasörleri paketi için EF Commander kullanın. Hiçbir harici programları gereklidir. Desteklenen formatlar: 7-Zip, ACE, ARC, ARJ, BZIP2, CAB, CPIO, GZIP, IMG, ISO (ISO9660), LHA, RAR, RPM, SFX, SQX, TAR, TBZ, TGZ, ZIP, Zip64, ZOO

30’dan fazla dosya formatları için dahili görüntüleyici. Resim dosyaları ve filmleri görüntüle, ve herhangi bir diğer yazılım kullanmak zorunda kalmadan MP3, Ogg / Vorbis, FLAC, WMA ve WAV ses dosyalarını çalabilir.

XnView ve IrfanView gibi eklentiler kullanın. 400 veya daha fazla kullanılabilir biçim sayısını büyütün. EF Commander arka planda sessizce çalışır, ancak tamamen kullanılabilir durumda kalır. Dosyaları hızlı görünüm modunda ya da küçük olarak, dahili görüntüleyici de yönetilebilir. Dahili hızlı FTP istemcisi.

Boyutu: 3,80 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"EF Commander Free 32 Bit İndir (9.00)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status