October 23, 2021


Gelişmiş ve Kullanımı Kolay GIF Animasyon Programı

Easy GIF Animator çok kısa sürede animasyonlu GIF görüntüleri oluşturmanızı sağlayan kaliteli bir program. Easy GIF Animator güçlü animasyonlu GIF resimleri oluşturma ve düzenleme yazılımını kullanmak çok kolaydır. Bu animasyonlu GIF editörü ile kolayca hareketli GIF resimler, afişler ve düğmeler oluşturabilirsiniz. Çarpıcı görsel efektler ekleyebilir ve web sayfasında yayımlamak için animasyon hazırlamak için özel özellikleri kullanabilirsiniz.

Easy GIF Animator, dünyanın en popüler animasyonlu GIF editörü ve animasyonlu resimler, afişler ve düğmeler oluşturmak için en iyi araçlardan biridir. Çarpıcı animasyon efektleri üretebilir, benzersiz görüntü kalitesi ve sıkıştırma elde edebilir ve web için görüntülerinizi hazırlayabilirsiniz.

Easy GIF Animator, GIF animasyonu tüm türlerini destekler ve animasyonlu GIF görüntüler için yüksek sıkıştırma ve büyük kaliteyi sağlar. Üstüne üstlük, Easy GIF Animator ve piyasada en iyi fiyatlı GIF animasyon düzenleyici programıdır.

easy-gif-animator

Easy GIF Animator İle Neler Yapabilirsiniz; Kolayca animasyonlu afiş, fotoğraf ve düğmeler oluşturma. Sıfırdan animasyonlu GIF görüntüleri oluşturma. Animasyonlu GIF resimleri düzenlemek ve değiştirmek. GIF animasyon için görsel efektler ekleme. Web tarayıcısında GIF animasyon önizleme. Tüm animasyonlar tek seferde boyutlandırma. Animasyon kare yönetme. Animasyon döngü sayısı ve çerçeve süresini ayarlama. Ayrı animasyon kare ayıklama. Kolayca şeffaflık ayarlamak. Animasyon ses ekleme. SWF Flash biçiminde animasyon kaydetme. Animasyon kullanmak için resimler bulmak için Web’de arama. AVI formatında GIF animasyonu aktarma. Animasyon GIF, JPG, PNG ve BMP görüntüleri kullanma. Web yayıncılığı animasyon için HTML kodu oluşturma.

Easy Gif Animator Bilgileri

Sürüm: Easy Gif Animator 6

Boyut: 14.50 MB

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: Blumentals Software

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Easy Gif Animator Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status